Czosnek w proszku

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Czosnek w proszku

Specyfikacja

1% allicyny, 2% allicyny, 100: 1, 200: 1

Pakiet

25kg/bęben, 25kg/karton

Czosnek jest członkiem rodziny i jest natureand #39; s najbardziej wszechstronny roślin leczniczych. Czosnek jest stosowany na całym świecie od tysięcy lat w różnorodnych warunkach. Jest ceniony był od pierwsze wzmianki o cywilizacji na jego zastosowanie w leczeniu ran, zakażeń, nowotworów i pasożyta jelit.
Funkcja
1. czosnek w proszku można zapobiegać miażdżycy, chronią serce przed inwazją
2. czosnek w proszku poprawy funkcji krążenie krwi z detoksykacji
3. typowy antybiotyki i sterylizacji, leczeniu athleteand #39; s stóp (grzybica stóp, Grzybica woszczynowa) substancji drażniących na układ odpornościowy, astmy, przeziębienia, Cukrzyca, infekcje pochwy mają określonego skutku.
4. czosnek w proszku można zmniejszyć tłuszczu, ciśnienie krwi, poziom cukru we krwi, a także agregację płytek anty-krwi
5. proszek zmniejszenie wieńcowej miażdżycowych czosnku, można być anty-krwi krawat.
6. czosnek w proszku mogą skutecznie stymulować organizm do produkcji zwierząt smak powstawania aminokwasy zwiększające mięsa i jaj w genie C3H5S (O) składnika zapach, tak, że bardziej piękne smak mięsa i jaj.
7. czosnek w proszku zwiększyć aktywność fibrynolityczna, hamowanie komórek nowotworowych i zabić komórki nowotworowe złe, zapobieganiu i leczeniu komórek nowotworowych.
Aplikacje
1. czosnek w proszku można stosować w dziedzinie żywności, to głównie jako Przyprawy funkjonalne używane w pliku cookie, chleb, produkty mięsne i tak dalej;
2. czosnek w proszku można stosować w dziedzinie zdrowia produktu, często wykonana jest na kapsułki do niższe ciśnienie krwi i tłuszczu we krwi;
3. czosnek w proszku można stosować w dziedzinie pharmaveutical, stosuje się głównie w leczeniu zakażenia bakteryjne, zapalenie żołądka i jelit i chorób sercowo-naczyniowych;
4. czosnek w proszku można stosować w dziedzinie dodatków paszowych, jest głównie używany w paszowego dla ochrony drobiu, zwierząt gospodarskich i ryb przed chorobą.
ProductPorfile
Produktu nazwa: czosnek w proszku
Molecular Formula: C6H10OS2
Masa cząsteczkowa: 177.224
Numer CAS: 539-86-6(Allicin),556-27-4(Alliin)
Składnik aktywny: 1. allicyny 2. Alliina
Dane techniczne dostępne: Allicyny 0.3%and#39;1%(HPLC) alliina 5%(HPLC)
Części używane: czosnek Bullet
Wygląd: Jasnożółtego drobny proszek
Siatka: 100% przekazać 80 mesh
Zapach: charakterystyczny
Straty podczas suszenia: ≤5%
Popiół siarczanowy: andlt; 5%
Heavy metal: 10PPM
Pozostałości rozpuszczalników: 0,05 PPM

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów proszku czosnkiem i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem proszek czosnku w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie