Jęczmień trawy proszek

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Nazwa produktu

Jęczmień trawy proszek

Specyfikacja

10:1,20:1

Pakiet

1kg/worek, 25kgs/bęben

Trawy zbóż jest młody Zielona roślina, która rośnie do produkcji ziarna zbóż. Trawy należą do rodziny Gramineae, który zapewnia wszystkie worldand #39; s zbóż i większość worldand #39; s cukru. Trawa pszenicy i jęczmienia są popularne suplementy. Te trawy zbóż, wraz z spirulina chlorella (patrz Spirulina), (patrz Chlorella), owsa traw i lucerny są czasami określane jako andquot; zielony foods.andquot; Trawa pszenicy i jęczmienia są bogatym źródłem chlorofilu (zobacz chlorofilu/chlorofiliny), który uważa się, że niektórych działań promujących zdrowie.
Funkcja
1. zdumiewające ilości witamin i minerałów znajdują się w liściach zielonych jęczmienia. Liście mają zdolność do wchłaniania substancji odżywczych z gleby.
2. jęczmienia zawiera również - glukan, włókna również Znalezione w Otręby owsiane i znacznie zmniejsza poziom cholesterolu.
3. katalog główny zawiera Hordenina alkaloid, który stymuluje krążenie obwodowe i jest stosowany jako lek rozszerzający oskrzela na zapalenie oskrzeli.

ELEMENT

SPECYFIKACJA

Wygląd:

Brązowy drobny proszek

Zapach:

Charakterystyka

Smak:

Charakterystyka

Metody suszenia:

Spary, suszenie

Partical rozmiar:

NLT 100% poprzez 80 mesh

Straty podczas suszenia:

8,0% Max.

Gęstość nasypowa:

40 ~ 60g / 100ml.

Całkowitej metali ciężkich:

10 str./min Max.

Arsen:

2ppm Max.

Prowadzą:

2ppm Max.

Całkowitej liczby:

1, 000cfu/g Max.

Yeastandamp; formy:

100cfu/g Max.

E. coli:

Ujemny

Salmonella:

Ujemny

Gronkowiec:

Ujemny

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów proszku trawa jęczmienia i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem proszek trawa jęczmienia w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie