Nasiona dyni białek

Nasiona dyni mają wiele korzyści dla zdrowia, być szczególną żywnością odżywcze, z których niektóre obejmować dobrym źródłem białka, fitosteroli, błonnika, żelaza, miedzi, magnezu, manganu, wapnia, potasu, cynku, fosforu, selen, kwas foliowy, niacyna i innych witamin i aminokwasów, takich jak...

Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Pestek dyni białek

Specyfikacja

Mangostin 98%

Pakiet

worki tkane pp 25kg lub 50kg

Nasiona dyni mają wiele korzyści dla zdrowia, być szczególną żywnością odżywcze, z których niektóre są dobrym źródłem białka, fitosteroli, włókna, żelaza, miedzi, magnezu, manganu, wapnia, potasu, cynku, fosforu, selen, kwas foliowy, niacyna i innych witamin i aminokwasy takie jak tryptofan, arginina i kwasu glutaminowego. Jeden gram białka nasion dyni zawiera tyle tryptofanu jako pełną szklanką mleka. Nasiona są powiedział do obniżenia poziomu cholesterolu. Nasiona zawierają kwas linolenowy, składnik odżywczy uważa, że aby zapobiec stwardnienie tętnic. Jedzenie podstaw mieszankę nasion--lub po prostu przekąski na mała garść nasion raz lub dwa razy dziennie--można uspokoić podrażnioną i nadczynność pęcherza, czasami związane z moczenie nocne.

Nasiona dyni zostały wykorzystane przez wieki w Europie Wschodniej, Indie i Amerykę Północną.
Naukowcy i podjął studia materiału siewnego, gdy przechowywane pojawiały się jako składnik wielu receptur medycyny ludowej.
Odżywki białkowe nasion dyni jest już rozważane jako jeden z najlepszych produktów wśród żywności ekologicznej.
Ponad 63% premium Wegetariańskie białka, PPP oferuje poglądach zdrowia konsumentów białka produkt zamienny, który jest łatwy do strawienia i tak naturalnie skoncentrowany, że 1,5 miarki (15 g) oferuje 10 gramów białka całkowitego.

Funkcja
1. dyni białek może pomóc w zapobieganiu choroby gruczołu krokowego.
2. białko nasion dyni posiada funkcję leczeniu koklusz i dzieci z gardła.
3. dyni jest również naturalnym źródłem magnezu, fosforu, selenu, cynku, witaminy A i witaminy C.
4. pestek dyni białka jest również środek przeczyszczający, co może pomóc na wilgoć skóry, jest rzeczywiście dobry piękno żywności dla kobiet.
5. wyciąg z pestek dyni jest używane w medycynie w celu poprawy czynności jelit przez pozbawienie przewodu pokarmowego pasożytów i robaków.
6. wyciąg z pestek dyni mają dużo kwasu, tego kwasu można zrelaksować się reszta dławicy piersiowej i funkcji do niskiego cieczy we krwi.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów białka nasion dyni i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem białka nasion dyni w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie