Izolat proteiny z grochu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nazwa produktu

PEA białko

Specyfikacja

Protein≥80%

Pakiet

20kgs/worek


Izolat proteiny z grochu jest wykonany z wysokiej jakości non GMO groch eksportowane z Kanady i USA. Procedury pracy obejmuje oddzielenie, homogenizacji, sterylizacji i suszenia rozpryskowego. To jest żółty i pachnące z grochu silny smak i ma ponad 80% białka i andamp 18 aminokwasów; witaminy bez cholesterolu. Ma dobry proces zelowania i rozpuszczalność w wodzie tym Dyspergowalności, stabilność i rozpadu. PEA białko jest wykonana z wysokiej jakości non-GMO groch.
Procedury pracy obejmuje oddzielenie, homogenizacji, sterylizacji i suszenia rozpryskowego.
To jest żółty i pachnące z grochu silny smak i ma ponad 80% białka i andamp 18 aminokwasów; witaminy bez cholesterolu.

Funkcja
(1). PEA białko mają bardzo wysoki poziom wody gospodarstwa i olej właściwości absorpcji, a także dobry żel właściwość, która może służyć w szynek i inne produkty mięsne, jako wyśmienity dodatek do formowania.
(2). PEA białko ma pewien stopień foamability i stabilność piany, która częściowo można zastąpić jajka mają zostać dodane do produktów cukierniczych.
(3). PEA białko ma Fantastyczny reemulgowania i stabilność emulsji, która może służyć jako emulgatory dla różnych rodzajów żywności; PEA białko szybko może emulgowania tłuszczu, przygotowanie kiełbasy z dobry reemulgowania. Kiełbasy w ten sposób są bardzo smaczne, z dużą wartość odżywczą.
(4). Jeśli dodawane na ciastka, białka grochu można wzmocnić smak i wzmocnienia białek; Ponadto mogą być opracowane do zdrowej żywności o różnych funkcjach.
(5). PEA białko można również w produktach mąki. Na przykład dodanie peptyd grochu na mąkę można poprawy wartości odżywczej, intensywność i siłę bezglutenowy makaron i tym samym poprawić wygląd i smak mąki żywności.
(6). Likier groszek. Problem technologiczny, że groch, zawierające dużą ilość białka (20%) oraz tłuszczu nie fermentowane zrobić likierów jest uporali się przy użyciu biotechnologii. Ten rodzaj alkoholu jest bogaty w proteiny z grochu, które nie tylko mogą być wchłaniane przez organizm człowieka, ale także wzmocnienie funkcji układu immunologicznego, wykazujące jego aktywną rolę w hamowaniu utleniania, zmiatania wolnych rodników, obniżenie ciśnienia krwi, tłuszczu we krwi i poziom cholesterolu i opór raka, zmęczenia i starzenia się.
(7). Używany w kosmetyki, proteiny z grochu można hamować elastazy, ochrony elastyny, poprawy elastyczności skóry, zwiększa napięcie skóry i stymulują syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów (siarczan chondroityny).

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących białka grochu izolować, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem Izolat proteiny z grochu w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie