Sproszkowany banan

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Moc Banana

Specyfikacja

4:1, 5: 1 , 10: 1, 20: 1

Pakiet

25kg/bęben, 25kg/karton

Bananów można złagodzić presję psychologiczną, że ludzi czuje się szczęśliwi. To również może zapobiec apoplexia i wysokie ciśnienie krwi. 5 bananów codziennych efekt jest taki sam jak 50% Leki hipotensyjne. Banan jest bogaty w VA, który utrzymuje zdrową skórę i włosy. Banan zawiera również prawie wszystkie rodzaje substancji witaminowo -mineralne i błonnik. To jest Najlepsza dla utraty wagi. Jednym słowem banan jest dobre owoce dla
nasze ciała!
Sproszkowany banan drobno wybrano od na południe od Chin, produkowane z zaawansowanej techniki, takie jak Sublimacyjna suszenie technika, używamy tylko naturalnych surowców do produkcji bananów w proszku, pozostała ona najbardziej naturalne cechy banana. Na przykład zapach, smak i aromat. surowiec bananów jest najbardziej tradycyjne owoce Fu Jian Province, Chiny. Smakowało, gładka i miękka. Słodki i łagodny zapach uczynił go sławnym całego świata.
Funkcja
1. banana proszek jest zwykle używane do napojów, produktów opieki zdrowotnej, żywności dla niemowląt, dmuchany żywności, pieczenia, żywność, lody, wszelkiego rodzaju andoatmeal herbaty mleka.
2. banana proszku może służyć jako śniadanie, żywności, zmniejszenie masy ciała.
3. banana proszku można również złotówki środek przeczyszczający.
4. Wyczyść intestins i żołądka, leczyć zaparcia.
5. szybkie uzupełnienie energii i rozwiewa zmęczenie.
Aplikacje
1. Opieka medyczna i zdrowych produktów, zdrowego żywienia;
2. infantal stałe spożywczym, pamiętnik, natychmiastowe żywność, dmuchanej żywności;
3.Flavouring,Middle wieku i stare jedzenie, pieczone, jedzenie, przekąski, fajne jedzenie i picie.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów proszku banana i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem proszek bananów w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie