Wyciąg z ostropestu plamistego

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Milk thistle jest thistleof rodzaju Ostropest Adans., kwitnienia roślin z rodziny astrowatych (Asteraceae). Ostropestu wykazano, aby pomóc chronić i odmłodzić wątroby na trzy sposoby: Ostropest jest silnym przeciwutleniaczem, chroni wątrobę, a może przerwać recyrkulacji jelitowo-wątrobowe toksyn. Mleko thistleand #39; s sylimaryny złożonych tworzy andquot; shieldandquot; który może pomóc w ochronie przeciwko wielu substancji szkodzących wątrobie i może również pomagają organizmowi zregenerować wątrobę.

Co to jest Ostropest plamisty?
Ostropest plamisty jest Ostropest rodzaj Ostropest Adans., kwitnienia roślin z rodziny astrowatych (Asteraceae). One są rodzime dla śródziemnomorskich regionów w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie. Nazwa andquot; thistleandquot mleka; pochodzi od dwóch funkcji liści; one są cętkowane z białym plamami i zawierają mleczny sok. Wszystkie ziołowych suplementów, które można znaleźć na sprzedaż na naszej stronie wyciąg z ostropestu może być najbardziej intrygujących.
Silybum marianum wyciąg jest uzyskiwany z nasion Ostropest plamisty, który jest z roślin leczniczych, Astrowate. To jest żółty proszek lub proszek crystal i gorzki. Silybum marianum wyciąg jest szeroko stosowany w leki, produkty zdrowotne, kosmetyków i żywności.
Silybum marianum wyciąg może chronić komórki wątroby przed inwazją substancji toksycznych, szczególnie etanolu i włamań zanieczyszczeń środowiska (pestycydów, metali ciężkich, itp.). Silybum marianum wyciąg jest silnym antyoksydantem i może chronić komórki wątroby przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Jego działanie jest znacznie silniejsze niż że z witaminą E. Silybum marianum wyciąg mogą promować syntezę białka, przyspieszyć tworzenie nowych komórek wątroby lub uszkodzone komórki wątroby, naprawiony własnym. Tak to się nazywa andquot; drugandquot naturalną ochronę wątroby;.


Nazwa produktu

Wyciąg z ostropestu plamistego

Część roślin używane

Materiał siewny

Specyfikacja

UV 80% Sylimaryna
Sylimaryna 40% HPLC

Wyodrębnić rozpuszczalnika

Etanol/woda/aceton

Pakiet

25kg/bęben

Funkcja:

1. Ostropest jest silnym przeciwutleniaczem.
2. Ostropest pomaga chronić wątrobę przez przerwanie recyrkulacji jelitowo-wątrobowe toksyn. Sylimaryna kompleks w mleko thistle stawia się ochronna andquot; shieldandquot; które mogą pomóc w ochronie przeciwko wielu substancji szkodzących wątrobie.
3. Ostropest może pomóc regeneracji wątroby. Czy wiesz, że wątroba jest tylko wewnętrzne organy zdolne do regeneracji? Mleko thistleand #39; s sylimaryny złożonych może rzeczywiście pomóc wątrobie do syntezy nowych białek.

Wprowadzenie Sylibinina
Sylibinina (INN), znany również jako Sylibina jest główny aktywny składnik sylimaryny, standaryzowany ekstrakt z ostropestu plamistego nasiona zawierające mieszaninę flawonolignanów, składające się między innymi sylibininę, isosilibinin, silicristin i sylidianinę. Sylibinina, sam jest mieszanką dwóch glukuronidację, A Sylibina i Sylibina B, w stosunku około equimolar. Zarówno in vitro, jak i zwierząt badania sugerują, że Sylibinina ma właściwości wątrobę (antihepatotoxic), które chronią komórki wątroby przed toksynami. Sylibinina wykazał także in vitro działanie przeciwnowotworowe wobec ludzkiego gruczolakoraka prostaty komórkach, zależnych od estrogenów i - autentyczne człowieka piersi Rak podstawnokomórkowy, ectocervical ludzkich komórek raka, ludzkich komórek raka jelita grubego i komórek raka zarówno małe i nonsmall płuc człowieka.
Chemicznie zmodyfikowane sylibininę, sylibininę diwodorofosforan disuccinate disodu (nazwa handlowa Legalon SIL) roztwór do wstrzykiwań, jest obecnie testowany w leczeniu ciężkich zatruć substancjami o działaniu hepatotoksycznym, takich jak śmierć cap (Muchomor sromotnikowy) zatrucia. Ma również dowodów klinicznych do użytku sylibininę jako element wsparcia w alkoholu i dziecko klasy i #39; Aand #39; marskość wątroby.

Woda rozpuszcza sylimaryny szczegóły

Sylimaryna wyciąg ostropestu mleka ma inne popularne nazwy to cardus marianus, Ostropest plamisty, Ostropest Błogosławiony, Marian Thistle, Maryja Thistle, Saint Maryand #39; s oset, śródziemnomorskiej ostropestu plamistego, srokaty ostropestu plamistego andScotch. Jest to gatunek orbiannual Roślina jednoroczna z rodziny astrowatych. To dość typowy Ostropest ma czerwone topurple kwiaty i błyszczące blado zielone liście z białymi żyłkami. Pierwotnie anative Europy Południowej poprzez do Azji, to jest teraz uznane na całym świecie. Leczniczych części rośliny są theripe nasiona.
Woda rozpuszcza sylimaryny aplikacji
Sylimaryna jest również znana do wykorzystania w żywności. W okolicy: ilościnintedanibu XVI wieku oset stał się dość popularny i prawie wszystkie jego części były zjadane. Theroots mogą być spożywane na surowo lub gotowane i masłem lub par gotowane i pieczone. Theyoung pędów wiosną można obniżyć do katalogu głównego i gotowane i masłem. Thespiny wypustkami na kwiat, głowy były spożywane w przeszłości, jak Karczoch i łodyg (po peelingu) można namoczyć przez noc aby usunąć gorycz a następnie duszone. Liście mogą być oczyszczone z i gotowane i zrobić goodspinach, zastąpić lub ich można również dodawać raw do sałatki.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących ostropestu plamistego ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem ostropestu plamistego ekstrakt w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie