OEM i krawiec madeservice

Oferujemy kompletne rozwiązania pod klucz dla koncepcji produktu, preparaty, opakowania i projektowanie etykiet. Są uniwersalne i mogą wytwarzać szeroki zakres kategorii produktu, w tym:

· Produkcja kontraktowa etykiety niestandardowe prywatne odżywki, witaminy, suplementy diety i innych zdrowia produktów związanych
· Kapsułek (w tym Wegetariańskie Kapsułki)
· Tabletki
· Proszki
· Gummy

· Paski

Połysk wysoki jest wyjątkowe kwalifikacje do świadczenia swoim klientom z czystości i potencji, wymagają one w systemie dostawy miękkiej żelatyny. Z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii, produkujemy najwyższej jakości kapsułki, tabletki, kapsułki twarde i specjalizują się w zalewowe, które często są uważane za niemożliwe do hermetyzacji. Zakład utrzymuje produkcji możliwości wyjścia z maksymalnie 900 000 tabletek na maszynę, na dzień.

Ponad 180.000 kwadratowych certyfikat GMP state-of-art stóp udogodnienia i doświadczony zespół inżynierów, formulatorów i menedżerowie produktów są tutaj, aby Cię na wiele sposobów, aby skutecznie Zobacz sukcesu dla Twoich produktów zdrowia i pomysły startu do mety z preparatu do obrotu.