Oxymatrine

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Oxymatrine

Specyfikacja

98%

Pakiet

25kg/bęben

Oxymatrine (tlenek matrine, matrine N-tlenek, matrine 1-tlenek) jest jednym z wielu quinolizidine alkaloid związków pochodzących z korzeni Sofory flavescens, chiński ziołowy. Jest to bardzo podobne w budowie do matrine, który ma jeden mniej atom tlenu.
Oxymatrine ma różne efekty in vitro i w modelach zwierzęcych, w tym ochrony przed apoptozy, guza i rozwoju włóknienia tkanki i stan zapalny.
Ponadto oxymatrine wykazano zmniejszenie niedokrwienia serca (zmniejszenie perfuzji), uszkodzenia mięśnia sercowego, zaburzenia rytmu serca (nieregularne bicie serca), i poprawić niewydolności serca, zwiększając funkcję serca.
Oxymatrine wywodzi się od Sofory roślin. Wykazano, że pewnym stopniu właściwości przeciwwirusowe. Jest często używany w leczeniu WZW typu B ze względu na jego zdolność sugerowane do zmniejszenia uszkodzenia wątroby i zmniejszenie wiremii. Ma również sugeruje, że oxymatrine może zwiększyć przepływ krwi i w Chinach, to jest czasami używane jako lek przeciwnowotworowy.
Funkcja
1. Poprawa objawy niedoboru leucocyte, tak aby zwiększyć Stropkova #39; s funkcji układu immunologicznego;
2. odporne na grzyby, antybiotyki, jest skuteczna w radzeniu sobie z trichomonad zapalenia pochwy, choroby Triatoma,
Pełzak czerwonki i biegunki grzyb itd.;
3. można leczyć zapalenie migdałków, zapalenie sutka, gładkie etc.when astmy, doustnie.
4. bakteriobójcze leków do leczenia infusorium, giardia,
5.a lekarstwo na zaburzenia rytmu serca
6. anti leki biegunka i antiasthmatic
7. anty wstrząs anafilaktyczny, zapalenie i diurezy
Aplikacje
Jest to warzywo środek owadobójczy o działaniu kontakt i żołądka, która charakteryzuje się efektywne, niskiej toksyczności i długotrwały efekt.
Oxymatrine może skutecznie leczeniu przewlekłego wirusowego zapalenia wątroby i promować markerów wirusów zapalenia wątroby typu B (HBV) i wirus zapalenia wątroby typu C (HCV) w przewlekłym wirusowym zapaleniem wątroby typu B i C na negatywne i zmniejszenia stężenia w surowicy ALT. To jest cenne, aby zwrócić większą uwagę do badań podstawowych i klinicznych z oxymatrine w celu zbadania dokładne mechanizmy jej wpływu na antihepatic zwłóknienia.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących oxymatrine producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić od nas oxymatrine luzem w rozsądnej cenie.

Zapytanie