Baicalin

Jest to jedno z 50 podstawowych ziół używane w tradycyjnej medycynie chińskiej, gdzie otrzymał imię huáng qín. W tradycyjnej medycynie chińskiej, huang qin odnosi się zwykle do suszony korzeń S. baicalensis Georgi, S. viscidula Bge., S. amoena C.H. Wright, i S. ikoninkovii Ju. (baicalin)...

Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Baicalin

Specyfikacja

85%, 90%

Pakiet

25kg/bęben

Jest to jedno z 50 podstawowych ziół używane w tradycyjnej medycynie chińskiej, gdzie otrzymał imię huáng qín. W tradycyjnej medycynie chińskiej, huang qin odnosi się zwykle do suszony korzeń S. baicalensis Georgi, S. viscidula Bge., S. amoena C.H. Wright, i S. ikoninkovii Ju. (baicalin)
Funkcja
Radix Scutellariae wyciąg poprawia system odpornościowy, zwiększa energię, produkty wątroby i wzmacnia kości. Ponadto poprawia fagocytów i promuje krążenie krwi. Szczególnie skuteczny w obniżaniu ciśnienia krwi u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym.
1. to jest stosowany w leczeniu zakażeń układu oddechowego i przewodu pokarmowego, alergiczny nieżyt nosa, żółtaczka, wirusowe zapalenie wątroby, zapalenie nerek, zapalenie miednicy, owrzodzenia lub obrzęk i gorączka.
2. to jest również stosowane doustnie na szkarlatynę, ból głowy, drażliwość, czerwone oczy, zaczerwieniona twarz, drgawki, padaczka, histerii, napięcie nerwowe i gorzki smak w ustach.
3. może być stosowany w leczeniu paraliżu po choroby naczyń mózgowych;
4. można usuwać wolne rodniki tlenowe, ale również hamuje powstawanie melaniny;
5. Canreduce opór naczyń mózgowych, poprawić krążenie krwi, zwiększa przepływ krwi w mózgu i ma wpływ na agregację płytek anty krwi;
6. mogą używane jako środki przeciwbakteryjne, moczopędne, przeciwzapalne, anty-Metamorfoza i przeciwskurczowe efekt. (baicalin)
Aplikacje
1. zastosowanie w dziedzinie żywności;
2. stosowane w dziedzinie farmacji. (baicalin)

Nazwa produktu

Baicalin

Nazwa łacińska

Scutellaria baicalensis georgi. L

Używane części

Root, liść

Wygląd

Jasnożółty proszek

Zapach

Charakterystyka

NR CAS

491-67-8

Wzór cząsteczkowy

C15H10O5

Masa cząsteczkowa

446.35

Popiół siarczanowy

andlt;3.0%

Straty podczas suszenia

andlt;3.0%

Całkowitej liczby

andlt; 1000cfu/g

Yeastandamp; Formy

andlt; 100cfu/g

E. coli

Ujemny

S.Aureus

Ujemny

Salmonelli

Ujemny

Pestycydy

Ujemny

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących baicalin producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić od nas baicalin luzem w rozsądnej cenie.

Zapytanie