Arbutyna

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nazwa produktu

Arbutyna

Specyfikacja

98%

Pakiet

25kg/bęben

arbutinis substancję czynną pochodzi z naturalnych roślin, które można wybielić i rozjaśnić infiltracji skin.alphaarbutincan w skórę szybko bez wpływu na stężenie namnażanie komórek i skutecznie zapobiec aktywność tyrozynazy w skórze i formowania melaniny. Przez combinedarbutinwith tyrozynazy rozkładu i drenaż melaniny są przyspieszane, splash i fleck może być ale jazdy z i bez skutków ubocznych są caused.alphaarbutinis, jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych wybielanie materiałów, które są popularne w present.alphaarbutinis również najbardziej konkurencyjną działalność wybielanie w XXI wieku.
Funkcja
1. skóry rozjaśnić, wybielania i dispell fleck,
2. zapobiec promieniowania ultrafioletowego.
3. wzmocnienie układu odpornościowego.
4. to jest dobre dla naszych chorób jelitowych.
5. ma funkcję działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, spalić i oparzenie.
Aplikacje
1. kosmetyczna: (bardzo dobre produkty do rozjaśniania skóry)
alphaarbutinprotect skórę przed szkody spowodowane przez wolna radicalsalphaarbutinis agent wybielanie skóry, które jest bardzo popularne w Japonii i azjatyckich krajach dla de pigmentacji skóry, alphaarbutininhibits do powstawania melaniny pigmentu hamując aktywność tyrozynazy activity.alphaarbutinis skóry bardzo bezpieczny środek do użytku zewnętrznego, który nie ma toksyczność, stymulacja, nieprzyjemny zapach lub efekt uboczny, takich jak Hydroqinone.The hermetyzacja ofalphaarbutinconstitute system dostarczania usystematyzowane efekt w time.alphaarbutinis sposób na włączenie hydrophilicalphaarbutinin lipofilowych media.arbutingive trzy główne właściwości; Wybielanie, efekty, efekt anty age i UVB / UVC filtr.
2. medyczne przemysłu:
W XVIII wieku, alphaarbutinwas po raz pierwszy użyty w dziedzinach medycznych jako agent.alphaarbutinwas przeciwzapalne i antybakteryjne, używany szczególnie do pęcherza moczowego, zapalenie cewki moczowej i pyelitis. Zastosowania te nadal aż do dziś, gdzie Medycyna naturalna używa tylko naturalnych składników w leczeniu wszelkich chorób. Alsoalphaarbutinmay służyć do represjonowania wirulencji patogenów bakteryjnych i aby zapobiec bakterie skażające, alphaarbutinis również używany w leczeniu alergicznego zapalenia skóry. Niedawno, alphaarbutinhas były używane, aby zapobiec pigmentacji i pięknie wybielić skórę. W międzyczasie alphaarbutincan być używane do wybielania skóry, aby zapobiec plamy starcze i piegi, w leczeniu oparzeń słonecznych znaków i do regulacji melanogenesis.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów arbutyna i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić od nas Arbutyna luzem w rozsądnej cenie.

Zapytanie