D-Glukozamina HCL

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Siarczan glukozaminy jest znaleźć chemicznych występujących w organizmie człowieka. Jest płyn, który jest wokół stawów. Glukozamina jest także znaleźć w innych miejscach w przyrodzie. Na przykład siarczan glukozaminy, który wkłada się w suplementach diety często jest zbierana z muszli skorupiaków. Siarczan glukozaminy, stosowane w suplementach diety nie zawsze pochodzą z naturalnych źródeł. Mogą być również wykonane w laboratorium.
Siarczan glukozaminy jest powszechnie stosowany w zapaleniu stawów. Naukowcy zbadali go szeroko dla tego zastosowania. Jest najczęściej używane dla typu artretyzm, zapalenie kości i stawów. Jest to najbardziej popularny rodzaj zapalenia stawów.
Z biegiem lat ludzie próbowali siarczan glukozaminy dla wielu innych zastosowań. Na przykład ma został wypróbowany, jaskry i do utraty wagi. Ale siarczan glukozaminy nie zostały odpowiednio zbadane dla tych zastosowań. Istnieje żadnego dowodu, że siarczan glukozaminy jest korzystne dla tych warunków.
Istnieją różne formy glukozaminy, siarczan glukozaminy, chlorowodorek glukozaminy i N-acetylo Glukozamina. Te różne substancje chemiczne mają pewne podobieństwa; jednak nie mogą one takie same skutki, gdy podjęte jako suplement diety. Większość badań naukowych, sporządzonej dnia glukozaminy zostało zrobione na siarczan glukozaminy. Informacje na tej stronie dotyczą siarczan glukozaminy. Aby uzyskać informacje na temat innych form glukozaminy Zobacz określonych stron dla każdego z nich.

Nazwa produktu

D-Glukozamina

Pochodzenie

Skorupiaki

Specyfikacja

Siarczan siarczan-D-glukozaminy, i to do 2 KCl


D-Glukozamina HCL


Siarczan glukozaminy D NaCL

Pakiet

25kg/bęben

Suplementy diety, które zawierają glukozaminę często zawierają dodatkowe składniki. Te dodatkowe składniki są często siarczan chondroityny, MSM lub chrząstki rekina. Niektórzy ludzie myślą, że te kombinacje działają lepiej niż biorąc tylko siarczan glukozaminy sam. Do tej pory naukowcy odkryli żadnego dowodu, że łączenie tych dodatkowych składników z Glukozamina dodaje żadnych korzyści.

Glukozamina jest także w niektóre kremy do skóry używane do kontrolowania bólu stawów. Te kremy zawierają zwykle kamfory i innych składników oprócz glukozaminy. Naukowcy uważają, że wszelkie ulgę w bólu, które ludzie mogą doświadczyć z tych kremów jest ze względu na składniki inne niż glukozaminy. Brak jest dowodów że Glukozamina może być wchłaniany przez skórę.

Niektóre produkty siarczan glukozaminy nie są dokładnie oznaczone. W niektórych przypadkach ilości glukozaminy faktycznie w produkcie zmieniała się od żadnego do ponad 100% kwoty podanej na etykiecie produktu. Niektóre produkty mają zawarte chlorowodorek glukozaminy, siarczan glukozaminy była wymienionych na etykiecie.

Glukozamina,Najczęściej sprzedawane formy glukozaminy są siarczan glukozaminy, chlorowodorek glukozaminy i N – acetyloglukozoaminę. Glukozamina jest często sprzedawany w połączeniu z innymi suplementami takimi jak siarczan chondroityny i metylosulfonylometan. Trzy powszechnie dostępnych form glukozaminy biorąc pod uwagę tylko siarczan glukozaminy, andquot, prawdopodobnie effectiveandquot; Ocena w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów.

Funkcję glukozaminy w chrząstki jest stymulowanie powstawania i naprawy chrząstki. Glukozamina jest substancją chemiczną naturalnie występującym w organizmie, w płynie, który poduszeczki do stawów. Gdy podjęte w formie dodatku, glukozaminy stwierdzono w niektórych badań, aby zmniejszyć ból odczuwany przez niektórych ludzi, którzy mają zapalenie kości i stawów. Badania są również zbadanie, czy Suplementy glukozaminy może przywrócić chrząstki stawów stawów lub spowolnić postęp zapalenia stawów. Ale nie ma dowodów dobry jeszcze że Suplementy glukozaminy można te świadczenia. Porozmawiać z lekarzem przed zażyciem glukozaminy lub jakiegokolwiek suplementu diety.

(1). Chlorowodorek glukozaminy D może służyć w kosmetykach, dodatków paszowych i dodatków do żywności.
(2). Chlorowodorek glukozaminy D jest używany jako stymulatorów wzrostu, bio pestycydy, pasz, dodatków, nasion, itp.
(3). Chlorowodorek glukozaminy D ma promować skuteczność roli antybiotyków, suplementy diety dla chorych na cukrzycę.
(4). Chlorowodorek glukozaminy D można promować Stropkova #39; s syntezy mukopolisacharydów i poprawy wspólnego lepkość płynu stawowego.
(5). Chlorowodorek glukozaminy D jako agent, zamiast kortyzolu leczenie zapalenia jelit, w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów, zapalenia wątroby typu B i tak dalej mają określonego skutku.
(6). Chlorowodorek glukozaminy D może poprawić metabolizm stawowej chrząstka jest do naprawy chrząstki stawowej, z istotne przeciwzapalne działanie przeciwbólowe.
(7). Chlorowodorek glukozaminy D ma wpływ na leków przeciwrakowych, podczas gdy hamują toksyczności szpiku cechy mniejsze, czerniaka, raka płuc, raka nerki, etc. Pokaż niektóre efekty.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących d Glukozamina hcl producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem d Glukozamina hcl w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie