L-HPC (Low podstawionych hydroksypropyloceluloza)

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Wprowadzenie 1、product


Nazwa rodzajowa

Hydroksypropyloceluloza (niskopodstawiona)

Skrót

L-HPC

Nazwa IUPAC

Celuloza, 2 - hydroksypropylo eteru (niskopodstawiona)

Spełniają normy

CP (chińskich farmakopei)
USPNF (formularz Krajowego USA)
JP (japoński farmakopei)

2. produktu aplikacji
Ten produkt jest głównie jako tabletka rozpadających agenta i spoiwa. Cechą charakterystyczną jest: łatwe do prasy zastosowanie listwy, silny, zwłaszcza dla tabletek, które nie są łatwe formowanie, plastyczność i kruchość. Dodane do produktu, można znacznie zwiększyć twardość tablet i pojawienie się jasność, Ponadto sprawia, że tablet rozpadających się szybko, nawet jeśli twardość tablet osiąga 13kg, rozpadających potrzeba tylko dziesięć minut, zatem poprawa intrinsicquality tabletki, więc poprawić skuteczność; Przy użyciu tego produktu przygotowane tabletki, które nie ulega rozpad do długotrwałego przechowywania.
Stosowane jako spoiwo zgłoszonych, mokrej granulacji jest ogólnie plus 5-20%, proszek bezpośrednio tabletkowania do wysokości 5-20%; Używane jako tablet niszczącymi pełnomocników, do wysokości 2-10%, zazwyczaj 5%, czy w plus lub plus, w zależności od recepty.
3. technicznych wskaźników


Indeks

Specyfikacja

GD-11

GD-21

GD-31

GD-22

GD-32

Aplikacji

Bezpośredniej kompresji (anty-górnej kręgosłupa)

Ogólne
(Materiałów sypkich, mokrej granulacji)

Granulki przez wytłaczanie, leki stratyfikacji

Rutynowe Model (rozpadające się czasami jest lepiej)

Cząstki wytłaczane narkotyków laminowane

Zawartość

10.0~12.9%

7.0~9.9%

pH

5.0~7.5

Straty podczas suszenia

≤8.0%

Chlorek

≤0.20%

Pozostałości na zapłon

≤1.0%

Molysite

≤0.010%

Arsen soli

≤0.0003%

Metale ciężkie

≤20ppm

4. Opis produktu
【Note】this produktu mogą reagować z substancje zasadowe, więc jeśli tabletka formulationscontaining substancje zasadowe, rozpad lub czas rozpadu mogą być extendedafter na długi okres przechowywania. Do tego Jeśli przygotowania surowca jest substancje zasadowe i recepty zawartość tego towaru, przedsiębiorstw produkcyjnych powinna wzmocnić test stabilności, rozpad czasu i rozpuszczania dochodzenia.
【Storage】Sealed, przechowywać w suchym miejscu.
【Packing】Kraft worek papierowy z polietylenowym worku.
【NET weight】20kg/pakiet

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów (low podstawionych hydroksypropylo celuloza) l-hpc i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem l-hpc (low podstawionych hydroksypropylo celuloza) w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie