HEC (hydroksyetylo celuloza)

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Cellulose(HEC) hydroksyetylo zawiera farmaceutycznych klasy i klasy przemysłowej.
1. farmaceutycznej: ten produkt jest głównie dla apteczne wspomagacze, które mogą być używane jako zagęszczacz, Dyspersja agenta, emulgator i środek błonotwórczy itp. Użyty jako otoczka i klej w tabletki leku, może znacznie poprawić hydroizolacji tabletki. Poza tym, może również służyć jako zawieszenie, ocznej preparatu, powolny i kontrolowane uwalnianie agenta szkielet i pływające tabletki itp... HEC jest połączona z koloidalnego narkotyków jako innych polimerów syntetycznych w celu zapobiegania oddzielenie wody i etanolu z przejrzystą wodą i koloidalne materiałów i poprawy retencji wody; i to jest również wykorzystywane w żywności, kosmetyków i innych pól jako zagęszczacz, emulgator i do poprawy właściwości reologiczne, jak również innych codziennych, Chemia przemysłowa, itp.
2. ywica: klasy przemysłowej HEC jest głównie jako dyspergator w produkcji PVC i jest również głównym dodatku PVC przygotowania do zawieszenia polimeryzacji. W budownictwie, jest używane głównie do system izolacji termicznej ścian zewnętrznych, zaprawy izolacji termicznej, ozdoba zaprawy, zaprawy murarskie i zaprawy samopoziomujące itp... Jest używany jako zagęszczacz, stabilizator, emulgator, substancja pomocnicza, wody zabezpieczający agenta, środek błonotwórczy itp w produkcji produktów petrochemicznych, zmywacze farb malarskich, rolniczych środków chemicznych, farb drukarskich, włókienniczych, drukowania i farbowania, ceramika, produkcji papieru, kosmetyki i inne produkty. Gdy jest ono stosowane do żywicy syntetycznej, produkty uzyskane będą cechy, takie jak regularne i luźnych cząstek, nadaje widocznej gęstości i właściwości przetwarzania dobre itp., które zasadniczo można zastąpić żelatyną i alkohol poliwinylowy jako dyspergator. Poza tym podczas budowy dekoracyjnych, głównie stosowany jest do budowania ścian, sztukatorstwo, masy uszczelniające i pozostałe zmechanizowanych budownictwa; zwłaszcza w budownictwie dekoracyjne to może służyć do wklejania płytek ceramicznych, marmuru i dekoracji z tworzywa sztucznego, który ma wysoką przylepność i może również zmniejszyć ilość cementu. Gdy używany jako zagęszczacz w branży lakierniczej, to czynią pokrycie lekki i delikatny bez startu w proszku i poprawiają bilansujące występy itp.
Farmaceutycznej jakości luzem ceny hydroksyetylo celuloza/9004-62-0
Farmaceutycznej jakości luzem ceny hydroksyetylo celuloza/9004-62-0
Analiza produktu
Nazwa produktu: Hydroksy etylu Cellulose(HEC)
Synonimy: hydroksyetylo celuloza Eter
Numer CAS: 9004-62-0
Wzór strukturalny:
Podstawienia molowego (M.S):1.8 - 2.0
Straty podczas suszenia: ≤10%
Wodzie nierozpuszczalny Matter:≤0.5%
pH: 6.0-8,5
Ash: ≤5%
Lepkość: (2% roztwór wodny 20℃): 5-60000mpa.s
Lead:≤0.001%
Pakiet andamp; Pamięci masowej
Szczegóły Opakowanie: 1kg/aluminium torebka foliowa
25kg/bęben
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym miejscu z dala od światła

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących hec (hydroksyetylo celuloza) producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem hec (hydroksyetylo celuloza) w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie