WE (etylowego celulozy)

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

1. Informacje o produkcie


Nazwa rodzajowa

Etylowego celulozy

Skrót

WE

Nazwa IUPAC

Celuloza, 2 - etylo celulozy

Spełniają normy

CP (chińskich farmakopei)
USPNF (formularz Krajowego USA)
EP (Farmakopei Europejskiej)

Ten produkt jest biały lub szarawy, bezwonny proszek płyn, nierozpuszczalny w wodzie, ale rozpuszczalne w rozpuszczalnikach organicznych, dobrą stabilność termiczną, popiół jest bardzo niski, gdy spalony, mała lepkość lub ściągające, odporność flex jest utrzymywana w niskiej temperaturze, nietoksyczne, silne właściwości anty-biologicznych, metaboliczne obojętne. Ale w słońce lub promieniowanie UV to podatne na degradację.
2. produktu aplikacji
Z powodu jego nierozpuszczalne w wodzie produkt głównie stosowane jako spoiwo tablet i materiałów powłokowych, również może służyć jako szkielet materiału blokery, przygotowane z różnych rodzajów tabletek trwały; Ten produkt jest stosowany jako zhermetyzowane pomocnicze przygotowane kapsułek o przedłużonym uwalnianiu, tak, że skuteczność pozostaje zwolniony i uniknąć niektórych roli przedwczesny lek rozpuszczalne w wodzie; Produkt również mogą być używane w różnych postaciach farmaceutycznych dawkowanie jako środek rozpraszania, stabilizujące agenta, agent retencji wody, aby zapobiec postaci leku wilgotną i pogorszenie jakości, zwiększenia bezpieczne przechowywanie tabletu.
3. rozwiązaniu Metoda
Węglowodorów aromatycznych i alkohole są produktem najczęściej używany mieszany rozpuszczalnika aromatycznych dostępne jak benzen, toluen, etylobenzen, ksyleny, itp., dawka 60% do 80%; Alkohole może być metanol, etanol, itp. i dawkowanie od 20% do 40%. Produkt został dodany powoli do pojemnika z rozpuszczalnikiem pod mieszając, aż nawilżony i rozpuszcza się całkowicie.
4. technicznych wskaźników


Indeks

Specyfikacja

lepkość

≥10mpa.s:90.0~110.0%
6 ~ 10 mpa.s:80.0~120.0%
≤6MPa.s:75.0~140.0%

Straty podczas suszenia

≤3.0%

Pozostałości na zapłon

≤0.4%

Metale ciężkie

≤20ppm

Arsen soli

≤0.0003%

Oznaczanie zawartości

Zawierające etoksy powinny być 44,0-51,0%

5 Opis produktu
[Pamięć] zamknięte, w suchym miejscu.
[Opakowanie] kraft papierowa torba z polietylenowym worku.
[Waga netto] 20kg/pakiet

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów we (etylowego celulozy) i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić od nas we luzem (etylowego celulozy) w rozsądnej cenie.

Zapytanie