Ekstrakt z czerwonych drożdży ryżu

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Czerwony ryż drożdży jest ryż, który ulegnie przefermentowaniu przez czerwonych drożdży monascus purpureus. Czerwony ryż drożdży jest używany przez chińskich przez wiele wieków jako środek konserwujący, barwnik żywności żywności (czerwony ryż drożdży jest odpowiedzialny za kolor czerwony Kaczka po pekińsku), przypraw i składników w wino ryżowe. Czerwony ryż drożdży w dalszym ciągu być podstawę diety w Chinach, Japonii, i Azji społeczności w Stanach Zjednoczonych, z szacowane zużycie średnia 14 do 55 gramów czerwonych drożdży ryżu dziennie na osobę.

Czerwony ryż drożdży też ma był używany w Chinach od ponad 1000 lat w celach leczniczych. Czerwony ryż drożdży został opisany w starożytnej chińskiej wykaz leków jako przydatne do poprawy krążenia krwi i łagodzi niestrawność i biegunkę. Rośnie także zainteresowanie oceny czerwonych drożdży ryżu do wykorzystania jako naturalny pokarm andor barwnika, konserwant.

Nazwa produktu

Czerwony ryż drożdży

Część roślin używane

Materiał siewny

Specyfikacja

0,4-3% monakoliny K

Pakiet

25kg/bęben

Czerwony ryż drożdży lub monascus purpureus, jest uprawiane na ryż drożdży. Używano go jako podstawę diety w wielu krajach azjatyckich, a obecnie służy jako suplement diety, wziąć do zarządzania stężenie. Używany w Chinach od ponad tysiąca lat, czerwony ryż drożdży teraz znalazła drogę do amerykańskich konsumentów poszukujących alternatywy do leczenia statynami.

W tradycyjnej medycynie chińskiej czerwony ryż drożdży został użyty, aby poprawić krążenie krwi i do pomocy w trawieniu. Teraz znalazł się niższe lipidów we krwi, w tym cholesterolu i trójglicerydów. Odnotowane użycie czerwony ryż drożdży idzie tak daleko, jak chińskiej dynastii Tang w roku 800 N.E.

Korzyści zdrowotne czerwonych drożdży ryżu znajdują się w jego związki znane jako monacolins, wiadomo, że hamują syntezę cholesterolu. Jeden z tych związków, monakoliny K, wiadomo, hamuje reduktazę HMG-CoA, enzymu, który powoduje produkcję cholesterolu.

Z powodu tych naturalnie występujących statyn, czerwony ryż drożdży jest sprzedawany w postaci dodatku kontroli cholesterolu licznika. Badania na ludziach, których rozpoczęła się w 1970 roku, potwierdziły korzyści z czerwonych drożdży ryżu w obniżaniu cholesterolu.
Studium UCLA School of Medicine 83 osób z wysokim poziomem cholesterolu wykazały znaczne zmniejszenie stężenia ich całkowitego cholesterolu, LDL i trójglicerydów po dwanaście tygodni. Uczestnicy badania mieli 2.4 g drożdży czerwonego ryżu dziennie i jedli diety z nie więcej niż 30% ilości spożywanych tłuszczy.

Czerwony ryż drożdży po raz pierwszy został wykonany w Chinach, ma 1000 lat produkcji, historia aplikacji. To unikalne w Chinach i krajów sąsiednich, produkt fermentacji ryżu tradycyjnych.

Czerwony ryż drożdży jest produkowany przez Monascus purpureus ze zbóż i wody jako surowców w 100% SSD fermentacji. Według tej analizy HPLC monakoliny K (lub mevinolin) w naturalny czerwony ryż drożdży jest głównie w postaci w postaci kwasu monakoliny K (lub kwasu Mevinolinic w zakresie 60-85%), zamiast formularza lakton. Wyniki wykazały, że ten produkt jest naprawdę wykonane z procesu fermentacji. Inną charakterystyczną cechą tego produktu jest to, że jest nie cytryniny. Ergosterol, nienasyconych kwasów tłuszczowych, aminokwasów, γ-GABA i aktywne peptydy znajdują się również w tym produkcie, enduing to produkty bardziej funkcjonalne gradienty i składników odżywczych.

Oprócz jej kulinarne zastosowanie czerwony ryż drożdży jest również w tradycyjny chiński ziołolecznictwa i tradycyjnej medycyny chińskiej. Jego stosowanie zostało udokumentowane już dynastii Tang w Chinach w roku 800 N.E. i stosowane wewnętrznie, aby ożywić ciało, w trawieniu i usunąć andquot; blockagesandquot krwi; (który może odnosić się do co współczesnej nauki ma udokumentowane jako efekt obniżających poziom cholesterolu)

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących czerwonych drożdży ryżu ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem czerwony ryż drożdży wyciąg w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie