Wyciąg Muberry

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Morus – rodzaj roślin z rodziny Moraceae, składa się z 10 – 16 gatunków drzew liściastych, znany asmulberries, rośnie dziko i upraw w wielu regionach świata umiarkowanych. Owoc czarnej morwy (pochodzi z południowo-zachodniej Azji) i czerwony morwy (pochodzi z wschodniej części Ameryki Północnej) mają najsilniejszy smak, który jest porównywany do i #39; fajerwerki w mouthand #39;. Owoce i liście są sprzedawane w różnych formach, jako suplementy diety. Mulberry owoców kolor pochodzi od antocyjany, które są w obszarze badań podstawowych mechanizmów różnych chorób. Antocyjany są odpowiedzialne za atrakcyjne kolory produktów świeżych roślin, w tym pomarańczowy, czerwony, fioletowy, czarny i niebieski. Te kolory są rozpuszczalne w wodzie i łatwo usuwalnego, dając Naturalne barwniki do żywności. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na naturalne barwniki do żywności wzrasta ich znaczenie w przemyśle spożywczym. Tanie i przemysłowo możliwe metody został opracowany, aby wyodrębnić antocyjany z owoców morwy, które mogą być wykorzystane jako tkaniny opalanie agenta lub środek spożywczy barwnik kolor wysokiej wartości (powyżej 100). Naukowcy odkryli, że trzydzieści jeden chiński morwy odmian, testowane, antocyjanów całkowita wydajność wahała się od 148 mg 2725 mg na litr soku owocowego.

Nazwa produktu

Wyciąg z morwy

Część roślin używane

Owoce

Specyfikacja

Antocyjany 5-25%

Pakiet

25kg/bęben

Wysoko ceniony w tradycyjnej medycynie chińskiej i japońskiej, poprzednie badania koncentrowały się na jego znaczne korzyści w poprawie lipidów krwi i kontroli cukru we krwi. Gdy pacjenci z typu 2 Cukrzyca dano morwy suszonych liści w dawce 3 g na dobę albo jedną tabletkę leku gliburydem (5 mg/dobę) przez 4 tygodnie, które wykazano następujące:
●Mulberry terapii znacznie poprawiły cukrzycą kontroli u pacjentów z cukrzycą typu 2.
Stężenia glukozy we krwi ●fasting i poziomów A1C zostały znacząco obniżone z morwy terapii w porównaniu do leczenia gliburydem.
Terapia ●Mulberry również loweredtotal i LDL cholesterolu, jednocześnie podnosząc HDL cholesterolu.
W innym badaniu klinicznym tematy dano trzy tabletki z liści morwy 280 mg, trzy razy dziennie przed posiłkiem przez okres 12 tygodni. Na koniec badania cholesterol całkowity, LDL i trójglicerydów były znacznie zmniejszyła się o 4,9%, 14,1% i 5,6%, odpowiednio, od linii bazowej, mając na uwadze, że HDL był znacznie wzrosły 19,7%.
Te wyniki i inni wskazują, że liść morwy może być korzystne w ludzi, którzy mają zespół metaboliczny charakteryzuje się nietolerancji glukozy, a także zmiany stężenia cholesterolu lub trójglicerydów.
Funkcja:
1.Antioxidant. Antocyjany morwy są silne antyoksydanty i ich zdolności antyoksydacyjne jest 20 razy, że VC, 50 razy że ve... To szybko i skutecznie usuwają wolne rodniki przed komórki uszkodzone.
2. zapobiegania raka. Antocyjany morwy pomaga zapobiegać wielu chorób związanych z wolnymi rodnikami, w tym raka, choroby serca, przedwczesne starzenie się i zapalenie stawów.
3. ustne kosmetyk. Może nie tylko zapobiec początku powstawania zmarszczek skóry, ale również dostarczają żywienia i wyeliminować szkodliwe wolne rodniki w organizmie. To jest cover naturalnego słońca, można zapobiec promieniowania ultrafioletowego na skórze. Skóra jest tkanki łącznej, kolagen i twarde, elastyczne proteincontained w mulberry odgrywa ważną rolę na całą strukturę skóry.
4. antocyjanów (Antocyjanozydy) posiada funkcję utleniania wolnych rodników, który ma silny anty utleniania i anty alergiczne funkcji, może chronić mózg przed utlenianiem.
5. zapobiec Alzheimerand #39; s choroby. Wyciąg z morwy może znacznie ograniczyć starzenie, może hamować działanie przeciwutleniające antocyjanów, starzenia się i demencji.
6. wolne rodniki oczyszczania; Przeciwzapalne; Profilaktyka cukrzycy, odchudzanie, ochrona wzroku.
Aplikacji
1. applied w dziedzinie zdrowia produktu,
2. applied w dziedzinie kosmetyki,
3. stosowane w dziedzinie farmacji.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących muberry ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem muberry ekstrakt z rozsądną cenę od nas.

Zapytanie