Saw Palmetto ekstrakt

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Przez wieki surowy ekstraktów saw Palmetto zostały wykorzystane do zwiększenia produkcji spermy i do zwiększenia rozmiaru piersi i seksualne wigor, ale itand #39; s najbardziej skuteczne i tylko stosowania naukowo jest do poprawy objawów łagodnego rozrostu gruczołu krokowego. SAW palmetto, jest jedynym gatunkiem, aktualnie sklasyfikowane w rodzaju Serenoa. Wiadomo już przez wielu synonimy, włączając Sabal serrulatum, na której nazwisko, to nadal często najczęściej medycyny alternatywnej. To jest małe palmy, zwykle osiągając wysokość około 2 – 4 m. Jego tułów jest rozwalony, i rośnie w grudki lub gęste zarośla, na ziemiach piaszczystych przybrzeżnych lub jako podszycie lasów sosnowych lub hamaki drewniane.

Nazwa produktu

SAW palmetto ekstrakt

Część roślin używane

Owoce

Specyfikacja

25% - 45% kwasów tłuszczowych
90% ropy naftowej Saw palmetto

Pakiet

25kg/bęben
bębna 180kg/stal

Saw Palmetto jest małe, palm jak roślina pochodzi z Ameryki Północnej. Indianie i wczesnych amerykańskich osadników używane jagody w leczeniu problemów związanych z narządów płciowych, zakażenia dróg moczowych i układu rozrodczego. Zioło to jest nazywane andquot; roślin catheterandquot; z powodu efektu terapeutycznego na szyi pęcherza moczowego i prostaty u mężczyzn. Saw Palmetto jest szeroko stosowany w Niemczech, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i teraz USA dla odżywczo korzystających prostaty i układu moczowego. On został wprowadzony na rynek jako afrodyzjak dla kobiet i mężczyzn.
Aktywne składniki są lotne oleju, steroidowe saponiny, garbniki i polisacharydy. Saw Palmetto jest tonik i jest jednym z kilku ziołowe środki, które są uważane za anaboliczne - wzmacnia i buduje ciała tkanki.
Dla mężczyzn traktuje rozszerzonej i osłabiony gruczołu. To wykazały znaczące działania w leczeniu schorzeń związanych z łagodnego przerostu gruczołu krokowego (BPH).
SAW palmetto ekstrakt działa, aby zapobiec konwersji do DHT, testosteronu hormonu uważany za przyczynę poklony komórek mnożyć, prowadzące do rozszerzonej prostaty. Wykorzystywany jest głównie jako środek moczopędny i dźwięk pęcherza moczowego poprzez poprawę przepływu moczu i łagodzi zmęczenie. Regularne stosowanie sabałowej może zmniejszyć częste oddawanie moczu, szczególnie w nocy, umożliwiając pełny pęcherz wydalenia i zmniejszając stan zapalny pęcherza i rozszerzonej prostaty.
SAW palmetto, jest jedynym gatunkiem, aktualnie sklasyfikowane w rodzaju Serenoa. Wiadomo już przez szereg chorób synonimy, włączając Sabal serrulatum, na której nazwisko nadal często pojawia się w alternativemedicine. To jest małe palmy, zwykle osiągając wysokość około 2 – 4 m (3-6 metrów). Jego tułów jest rozwalony, i rośnie w grudki lub gęste zarośla, na ziemiach piaszczystych przybrzeżnych lub jako podszycie, w sosnowym lesie orhardwood hamaki.
To występuje w południowo-wschodniej Stany Zjednoczone, najczęściej wzdłuż Atlantyku i wybrzeża Zatoki równiny, ale również w zakresie śródlądowych jako southern Arkansas. Jest to roślina obfite; bardzo wolno rosnące i długo żył, niektóre rośliny, zwłaszcza na Florydzie, ewentualnie jest tak stary, jak 500-700 lat.
Saw Palmetto hamuje działanie testosteronu na prostaty, zatem jest szeroko stosowany w leczeniu BPH.
•SAW palmetto również zapobiega wiązania DHT do receptorów androgenowych, stąd pomaga z utratą włosów.
•SAW palmetto hamuje aktywność receptorów androgenów i estrogenów i pomaga zarówno mężczyźni jak i kobiety
równowagi hormonów.
•SAW palmetto leczyć zapalenie: zioło pomaga w leczeniu zapalenia pęcherza i pomaga z strumienia moczu.
•SAW palmetto dla kobiet: kobiety również użyć Saw Palmetto zioło stymulowanie powiększenie piersi i
również w leczeniu drażliwość macicy.
•SAW palmetto jest również stosowany w leczeniu impotencja, oziębłość seksualna, a także używane jako afrodyzjak. Niektóre newevidence pokazuje, że Saw Palmetto mogą również pomóc w tarczycy braki.
•SAW palmetto jest używana do wyczyścić przekrwienie klatki piersiowej, leczeniu kaszlu.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących saw palmetto ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem saw palmetto ekstrakt w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie