Ekstrakt Stevia

Stevia (Stevioside, Rebaudioside A) jest naturalnym i pochodnych z liści stewii, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, często znajdują się w sztucznych substancji słodzących. Stevia jest bezpieczny dla diabetyków, wykazano, aby pomóc w zapobieganiu próchnicy zębów, a nawet są polecane przez światowej organizacji zdrowia...

Szczegóły produktu

Stevia (Stevioside, Rebaudioside A) jest naturalnym i pochodnych z liści stewii, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji chemicznych, często znajdują się w sztucznych substancji słodzących. Stevia jest bezpieczny dla diabetyków, wykazano, aby pomóc w zapobieganiu próchnicy zębów i ma nawet zalecane przez światową organizację zdrowia do użytku w leczeniu nadciśnienia tętniczego. Zastępując cukier z stevia, konsumenci mogą potencjalnie zmniejszyć spożycie kalorii, przyczyniając się do zmniejszenia otyłości i inne związane z nią zagrożenia.

Nazwa produktu

Ekstrakt Stevia

Część roślin używane

Liść

Specyfikacja

TG60 - 90%
Rebaudioside 60%, 90%, 95%, 97%, 98% przez HPLC
Stevioside 60%, 80%, 85%, 90%, 95%, 97%, 98 99% przez HPLC
Całkowitej steviol glikozydy 90%-98%

Pakiet

25kg/bęben

Biały lub prawie biały proszek lub granulki z fajny smak. Itand #39; s około 250 razy słodsza od cukru trzcinowego, który ma nieco
gorzki smak w wysokich stężeniach. Słodki smak może być utrzymujące się w ustach. Jego temperatura topnienia jest 196-198 stopni Celsjusza i może opierać się wysoka temperatura i bardziej stabilne w roztworze kwaśnym i zasadowym (PH5-7). Stevioside jest rozpuszczalny w etanolu. Należy do produktów fermentacyjnych, więc mogą być używane w żywności, która jest trudna do sterylizacji przez ogrzewane i nie ma reakcji Maillarda brązowy tak, aby zachować kolor biały. Itand #39; s znacznie bliżej do cukru trzcinowego, w porównaniu z innych naturalnych substancji słodzących, natomiast wadą jest duża masa cząsteczkowa i niska przepuszczalność. Stevioside ma maksymalnej absorpcji długości fali promieniowania ultrafioletowego Spektrofotometr 210nM, zatem może służyć jako podstawa ilościowych.
Klasyfikacja: Stevioside 90-98%
Cechy:
1. naturalne
Stevia jest naturalny słodzik zielone, który jest uzyskiwany z liści Stevia i okazały się andquot; Zielony Foodandquot; przez centrum Chiny rozwoju zielonej żywności.
2. bezpieczny
Stevia jest wykorzystywany jako dodatki do żywności dla ponad 400 lat w Paragwaju. Nie łączyć metabolizm, brak toksyczności, który został zatwierdzony i szeroko stosowane w Chinach, Japonii, Korei, Tajwanu, Indonezja, Rosja, USA, Paragwaj, Brazylia, Australia, i tak dalej.
3. słodycz
Itand #39; s około 250 razy słodsza niż cukier trzcinowy. Stevioside i Rebaudioside-A są główne składniki stewii, których smak chłodne, orzeźwiające i miękkie.
4. niskie kalorii
1/300 cukru trzcinowego.
5. zdrowy
Stevioside nazywa suplement dobrego odżywiania i zdrowia żywności dla człowieka w międzynarodowych zawodów medycznych. I Rdzenni ludzie używali go jako ziołowe leczenia przeziębienia, grypy, zastoinowej chorób, takich jak przetoka 400 lat temu. Nowoczesnych medycznych badań stwierdzono, że Stevia nie może tylko pomóc ludziom, regulują poziom cukru we krwi, ciśnienie krwi, zwiększenie energii i potencjału umysłowego, ale również sprzyja dieta człowieka i klimatyzacji wagi. Tymczasem ma dobrą rolę w pielęgnacji skóry i leczenia różnych chorób skóry.
6. stajnia
Stevia jest stabilny w kwas, alkalicznych, gorąco, światła i to jest non fermentacyjnych, które nigdy nie mogą być w spleśniały po długie przechowywanie i nie reakcji brązowienia poprzez zmaganie się ciepła. Jako naturalny słodzik to sprzyja powstrzymać wzrostu bakterii i przedłużyć okres ważności w żywności i napojów
Rysy twarzy od liści stewii wyodrębnić:
1. czysty smak, oryginalny smak i aromat
2. natychmiastowe rozpuszczalny w wodzie
3. bez addtive, konserwantów i pigmentu
Funkcja z liści stewii wyodrębnić:
(1) wysoka słodycz i małym ogniu i jej słodycz jest 200 - 300 razy które sacharozy, wartość cieplna jest tylko 1/300
(2) spada poziom cukru we krwi i zmniejszenie ciśnienia
(3) to mogą być używane dla pacjentów, którzy mają nadciśnienia tętniczego lub cukrzycy
(4) zwiększanie atrakcyjności trawienie, poprawa trzustki i śledziony
Zastosowania:
Stevioside jest szeroko stosowany w żywności, napojów, medycyna, chemiczne, wino, kosmetyki, a nawet w dziedzinie farmacji, zamiast innych sugars.etc.Compare z sacharozy, można zaoszczędzić na 60%. Stevioside ma charakterystyczny kolor biały, dobrego smaku i nie ma swoisty zapach. Itand #39; s szeroki rozwój i dobre perspektywy w nowych źródeł cukru.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących stevia ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem stevia ekstrakt w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie