Ekstrakt z Cusidatum Rdest

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Polygonum cuspidatum, dystrybuowane głównie w ChinaIn południowej prowincji shaanxi, kłącza leczniczych, aktywowanie krwi, zastój krwi, miesiączki na kaszel, i tak dalej. Korzeń i kłącza zawierające wolna antracen Quinon i antrachinon glikozyd. Głównie dla emodyny, emodyny metylu Eter i rabarbar, fenolu i antracen glucoside, antracen glikozyd B. Również w korzeń zawiera 3, 4, 5-3 stilbenu-hydroksy - 3 - beta - D - glukozy glikozyd.

Nazwa produktu

Polygonum cuspidatum wyciąg

Część roślin używane

Korzeń

Specyfikacja

50% resweratrol HPLC


98% resweratrol HPLC


Resweratrol w wodzie


Acetylo resweratrol


Pterostilbene

Polygonumcuspidatum jest jednym z indonezyjskich rośliny, w Chinach i Japonii w tradycyjnej medycynie stosowany w leczeniu różnych schorzeń, w tym zakażenia grzybicze, wiele chorób układu krążenia i chorób wątroby, zapalenie skóry, itp. Resweratrol i emodyny jest głównym składnikiem funkcjonalnym olbrzymie knotweed. Badania wykazały, że resweratrol i emodyny wykazały szeroki zakres właściwości przeciwutleniające, takich jak utlenianie peroksydacji lipidów i cholesterolu LDL. Resweratrol pokazuje, które przyczyniają się do układu krążenia i pobudzanie krążenia, w tym samym czasie, złagodzić ból, ciepło, wilgoć, otruć się flegmy. Inne składniki obejmują Dan antracen keton, Eter metylo emodyny i rhein mają działanie przeciwzapalne, usunąć zapalenie stawów i przeciwbakteryjne działalności.

Resweratrol jest naturalnie występujących phytoalexin produkowane przez niektóre rośliny wyższe w odpowiedzi na uraz lub zakażenie grzybicze. Fitoaleksyny są substancje chemiczne produkowane przez rośliny jako obrony przed infekcją przez patogenne drobnoustroje, takie jak grzyby. Alexin jest z greckiego, oznacza do ochrony. Resweratrol może mieć działanie alexin jak dla ludzi.
Resweratrol jest aktywny składnik uzyskiwany z Huzhang (Polygonum cuspidatum) Huzhang (andquot; tiger caneandquot;) lub Rdest olbrzymie jest gatunkiem Azji Południowo-Wschodniej (Polygonum cuspidatum), należący do rodziny indonezyjskich. Udokumentowane zastosowania w tradycyjnej medycynie chińskiej daty w pierwszym wieku P.n.e. i współczesnych zastosowań medycznych, obsługiwane przez wyniki kliniczne obejmują ostrego zakażenia bakteryjnego lub wirusowego zapalenia wątroby, chemio - lub promieniowaniem leukopenia, miażdżycy i hiperlipidemii
Polugnum cuspidatum wyodrębnić zdrowia korzyści • przeciwnowotworowe
• Wpływ na układ sercowo-naczyniowy
• Działanie antybakteryjne i przeciwgrzybicze
• Odżywiają i chronią wątrobę
• Przeciwutleniacz i hartowanie wolne rodniki
• Wpływ na metabolizm-kostna problem
Aplikacji
1. applied w dziedzinie zdrowia produktu, jest powszechnie dodawane do różnego rodzaju produkty zdrowotne, aby zapobiec chorobom przewlekłym lub ulgę objawów klimakterium.
2. zastosowanie w dziedzinie kosmetyki, jest powszechnie dodawane do kosmetyków z funkcją opóźniania starzenia się i zagęszczania skóry, czyniąc skórę bardzo gładka i delikatna.
3. stosowane w dziedzinie farmacji, jest powszechnie dodawane do leków, które mogą być używane w leczeniu przewlekłych chorób takich jak choroby układu sercowo-naczyniową mózgu, choroby nerek, cukrzyca.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących cusidatum Rdest ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem Rdest cusidatum ekstrakt z rozsądną cenę od nas.

Zapytanie