Gorzki Melon wyciąg

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Gorzki melon jest owoce momordica charantia L produkowane w obszarach tropikalnych. Gorzki z cechą charakterystyczną, chłód. Według tradycyjnej farmakologii chiński.
Może wydalić ciepła, rozjaśnić oczy, wyeliminować toksyny, zmniejszyć stężenie cukru we krwi i ożywić ciało ludzkie. Wykorzystywany jest w Ludowej recept w Indiach, Afryce i południowo-wschodniej Ameryce. Chrantin, substancja czynna leku to jest żółtawy żółty proszek, gorzki smak. Można go traktować, pyreticosis, polidypsja, summerheat obrysu, wysoka gorączka i ból, szmaragd, różycy złośliwych apthae, cukrzyca i Aids.

Nazwa produktu

Gorzki melon wyciąg

Część roślin używane

Owoce

Specyfikacja

Charantin 10-20%

Pakiet

25kg/bęben

Roślina Momordicacharantia należy do rodziny cucuritaceae i jest powszechnie znany jako gorzki melon. Młody owoc przetargu jest jadalne. Ze względu na smak nabywa Sława starannie. To pochodzi z tropikalnych części Azji i szeroko rozpowszechnione w strefie podzwrotnikowej, w tropikach i strefie klimatu umiarkowanego ciepłego. Gorzki melon jest bogaty w witaminy B, C, wapnia, żelaza i tak dalej.
Li Shi Zhen, naukowiec medyczny w Chinaand #39; s dynastii Ming, powiedział, że gorzki melon miał wpływ ofandquot; wyeliminowanie zła ciepła, łagodzi zmęczenie, oczyszczenia umysłu, wyczyszczenie wizji, tonizujące qi i wzmacnianie yang andquot;. Według nowoczesnych badań odkrycie to oczywiście obniżyć poziom cukru we krwi. To ma pewne efekt leczniczy do cukrzycy. Ma pewne skutki do chorób wirusowych
i raka.
W tradycyjnej medycynie gorzki melon jest myśl, stymulowanie funkcji przewodu pokarmowego i poprawę apetytu. Ma to jeszcze badane w badaniach u ludzi. Jest stosunkowo często pozycji żywności, gorzki melon był tradycyjnie stosowany do tablicy warunków przez ludzi w regionach tropikalnych. Liczne infekcje, raka i cukrzycy są wśród najczęściej występujących warunków, który był rzekomo improve.1 niedojrzałe owoce, nasiona i nadziemne części Momordica charantia Linn. stosowano w różnych częściach świata w leczeniu cukrzycy. Liście i owoce zarówno zostały wykorzystane do Marka herbat i piwo lub zup w świecie zachodnim. W dzisiejszych czasach gorzki Melon kapsułki i nalewki są szeroko dostępne w świecie zachodnim, gdzie w medycynie są wykorzystane do cukrzycy, HIV i inne wirusy, przeziębienia i grypy i łuszczycy.
Latoś zapachy gorzkie, nietoksyczne, seksualne, zimno, do serca, wątroby, śledziony, płuc ma wyraźne ciepło ugasić pragnienie, spadek ciśnienia krwi, tłuszczu we krwi.
Udział ciepła polidypsja, czyrak ciepła, udar cieplny, nadmiernego ciepła wysypka, biegunka, ból, zapalenie spojówek, ból, zaczerwienione i obrzmiałe Karbunkuł spuchnięte różycy, oparzenia, skąpomoczu i innych zaburzeń. Ponadto zawartość witaminy C balsam Gruszka jest bardzo wysoka, mają zapobiec szkorbut, ochrony membrany, zapobiega miażdżycy, poprawić zdolność organizmu stres, chronić serce i tak dalej
Definicja:
Gorzki melon wyciąg jest skoncentrowana postać gorzki melon owoc. Gorzki melon jest Tropikalna roślina pnącego, która jest powiązana z ogórki i melony. Roślina rośnie głównie w południowej Azji, Chin, Afryki i Karaibów.
Dojrzały owoc gorzki Melon sugerowano wykazują niektóre zadziwiające działanie przeciwnowotworowe, ale jest absolutnie żadnych dowodów, że można leczyć raka. Jednak wstępne badania wydaje się potwierdzić, że gorzki Melon może poprawa kontroli cukru we krwi u osób z cukrzycą dorosłych (Cukrzyca typu II).
Funkcja
1. przeciwcukrzycowe efekt: Gorzki melon wyciąg posiada funkcję regulacji poziomu cukru we krwi. Gorzki melon zawiera saponin, takich jak charantin, peptyd podobny do insuliny i alkaloid, tych substancji należy gorzki melon wchodzą sugaractivity krwi.
2. przeciwwirusowe funkcja: standardowe gorzki melon wyciąg zostało potwierdzone skuteczne dla Łuszczyca, podatność spowodowane przez raka, powikłań neurologicznych, spowodowane przez ból i może opóźnić początek zaćmy lub retinopatia i inhibite wirus AIDS poprzez zniszczenie filtracji tviral DNA.
3. dobry efekt dla schudnąć: The RPA wyodrębniony gorzki melon Wyciąg ma dobry wpływ na zmniejszenie wagi.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących gorzki melon wyciąg, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem, gorzki melon wyciąg w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie