Ekstrakt z Boswellia Serrata

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Boswellia, znany również jako Indian kadzidło, jest tradycyjnym leczeniu stawów i pleców, zapalenie stawów, Astma, urazy sportowe, wrzodziejące zapalenie jelita grubego i nawet Crohnand #39; s choroby. Badania opublikowane w wydaniu styczeń 2003 andquot; Phytomedicineandquot; stwierdził, że boswellia zmniejszenie bólu u pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów w kolana, i naukowców zaleca również zioła w leczeniu innych rodzajów zapalenia stawów. Żywicy, zebranych z roślin zapewnia najbardziej leczniczych korzyści, i uzdrowicieli naturalnych często przepisuje substancją w postaci kapsułki lub tabletki w leczeniu różnych dolegliwości. Dawki różnią się jednak w zależności od leczonego stanu i standaryzacji produktu.
Kadzidło, zwany także olibanum, jest aromatyczną żywicę, uzyskane z drzew z rodzaju Boswellia. Jest używany w kadzidło, jak również jak perfumy. Istnieje wiele gatunków i odmian drzew kadzidło, w każdej produkcji trochę inny rodzaj żywicy. Różnice w gleby i klimatu stworzyć jeszcze większą różnorodność żywicy, nawet w obrębie tego samego gatunku. Kadzidło drzewa są również uważane za nietypowe dla ich zdolność do wzrostu w środowiskach tak pamiętliwy że czasami wydają się rosnąć bezpośrednio z litej skale. Drzewa rozpoczęcia produkcji żywicy, kiedy są one około 8 do 10 roku życia. Dotykając odbywa się 2 do 3 razy w roku z ostateczną krany, produkujących najlepsze łzy ze względu na ich wyższą zawartość aromatycznych laktonów seskwiterpenowych i diterpenu

ProductName

Ekstrakt z Boswellia

Część roślin używane

Żywica

Specyfikacja

30-80% Ekstrakt z Boswellia kwasu

Pakiet

25kg/bęben

Ekstrakt z Boswellia były używane od wieków jako składnik w azjatyckie zabiegi ziołowe, choć dopiero wiadomo staje się do użytku w ekstrakcie West.The ma wiele korzyści, w tym leczenia stanów zapalnych. Zawiera kwasy bosweliowe które uważa się wzmocnienie tkanki łącznej i poprawić dopływ krwi do stawów. Badania wykazały, że boswellia jest często lepsze rozwiązanie niż leki na receptę dla warunków, takich jak zapalenie stawów gdzie może zmniejszyć stan zapalny i ból. Posiada również łagodne działanie uspokajające, który pomoże organizmowi lepiej radzić sobie z bólem. Boswellia jest korzystne w zaburzenia trawienia, takie jak Crohnand #39; s choroby. Tradycyjne leczenie przeciwzapalne często może powodować zaburzenia żołądkowe, i za pomocą ekstraktu mogą uniknąć tych skutków ubocznych. Inne zaburzenia trawienia, które mogą zostać złagodzone z tego zioła to biegunka i wrzody. Ekstrakt jest stosowane wewnętrznie, uważa się być szczególnie korzystne dla pleców, podczas gdy ekstrakt boswellia w kremy mogą być masowane do dotkniętych obszarów, aby zmniejszyć sztywność.
Ekstrakt z Boswellia był używany przez wieki jako składnik azjatyckie zabiegi ziołowe, choć dopiero wiadomo staje się do użytku na zachodzie.
Wyciąg ma wiele korzyści, w tym leczenia stanów zapalnych.
Zawiera kwasy bosweliowe które uważa się wzmocnienie tkanki łącznej i poprawić dopływ krwi do stawów.
Badania wykazały, że boswellia jest często lepsze rozwiązanie niż leki na receptę dla warunków, takich jak zapalenie stawów gdzie może zmniejszyć stan zapalny i ból.
Posiada również łagodne działanie uspokajające, który pomoże organizmowi lepiej radzić sobie z bólem.
Boswellia jest korzystne w zaburzenia trawienia, takie jak Crohnand #39; s choroby.
Tradycyjne leczenie przeciwzapalne często może powodować zaburzenia żołądkowe, i za pomocą ekstraktu mogą uniknąć tych skutków ubocznych.
Inne zaburzenia trawienia, które mogą zostać złagodzone z tego zioła to biegunka i wrzody.
Ekstrakt jest stosowane wewnętrznie, uważa się być szczególnie korzystne dla pleców, podczas gdy ekstrakt boswellia w kremy mogą być masowane do dotkniętych obszarów, aby zmniejszyć sztywność.
Żywica zawierająca 60 do 70%, guma 27 ~ 35%, 3-8% olejek. Żywicy jako główny składnik wolna α, β,-kadzidło kwasów tłuszczowych 33%, 1,5% kwasów tłuszczowych w połączeniu z kadzidłem, kadzidło żywiczne, 33% węglowodorów. Guma jest cukru i kwasu wapnia sól i magnezu 20%, West Astragalus klej - 6%; Ponadto jakość jest nadal gorzka z 0,5%. Blady żółty olejek eteryczny, aromatyczne, zawierające pinen, racemicznej - limonen i α, β-felandren, główne składniki aromatyczne jest nieznany.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących boswellia serrata ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem boswellia serrata ekstrakt w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie