Miód karmić wyciąg

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Lonicera japonica, suikazura Japanesehoneysuckleor w języku japońskim; jinyinhua inChinese; w chińskim i japońskim) – gatunek wiciokrzew rodzimych do wschodniej Azji, w tym Chiny, Japonia i Korea.
W tradycyjnej medycynie chińskiej, Lonicera japonica nazywa ren dong teng (chiński: andquot dosłownie; zima trwała vineandquot;) lub jin yin hua (chiński: dosłownie andquot; złoto srebro flowerandquot;). Alternatywne nazwy chiński obejmują er hua i shuang hua. W języku koreańskim jest calledgeumeunhwa. Suszone liście i kwiaty (Flos Lonicerae Japonicae) są stosowane w tradycyjnej medycynie chińskiej, stosowane w leczeniu gorączki, ból głowy, kaszel, pragnienie i ból gardła.
Karmić miód jest rośliną, która nazywa się czasem andquot;woodbine.andquot; Kwiat, nasion i liści są używane w medycynie. Należy uważać, aby nie mylić miód karmić z innymi roślinami, które są również znane jako woodbine, takich jak amerykański bluszcz i Homaccord gelsemium Clematis virginiana.

Nazwa produktu

Miód karmić wyciąg

Część roślin używane

Kwiat

Specyfikacja

5% - 98% kwasy chlorogenowe

Pakiet

25kg/bęben

Karmić miodu (Lonicera japonica) stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej dla wielu lat, ale dopiero niedawno przez zielarzy zachodnich.
Karmić miód jest używane do zaburzeń trawiennych tym ból i obrzęk (zapalenie) jelita cienkiego (jelit) i biegunki; zakażenia górnych dróg oddechowych, w tym przeziębienia, grypy, grypy świń i zapalenie płuc; Inne zakażenia wirusowe andbacterial; obrzęk mózgu (zapalenie mózgu); gorączka; czyraki; i owrzodzenia. Karmić miodu jest również używany dla choroby dróg moczowych, ból głowy, Cukrzyca, Reumatoidalne zapalenie stawów i raka. Niektórzy ludzie go używać do promowania, pocenie się, jako środek przeczyszczający, aby przeciwdziałać, zatrucia i do kontroli urodzeń.
Wiciokrzewy (Lonicera, syn. przewiercień Mill.) są wyginając krzewów lub twining winorośli z rodziny Caprifoliaceae, pochodzi z półkuli północnej, głównie w Chinach. Powszechnie znane gatunki obejmują Wiciokrzew pomorski (wiciokrzew Europejskiego lub Woodbine), Lonicera japonica (wiciokrzew japoński, wiciokrzew biały lub wiciokrzew chiński) i Lonicera sempervirens (wiciokrzew Coral, wiciokrzew trąbka lub Wiciokrzew pomorski). Kolibry są przyciągane do tych roślin, ponieważ mają słodko pachnące, Dzwonkowate kwiaty, które produkują słodki, jadalne nektar, tak więc jest to o nazwie wiciokrzewy. Nazwa Lonicera wynika z Adam Lonicer, botanika renesansu.
Herbarieand #39; s miodu karmić ekstrakt jest przygotowywany z kwiaty, pąki i liście przetargowej, młody Lonicera japonica. Nasze unikalne przetwarzania wykorzystuje destylacji z parą wodną i innych metod ekstrakcji czystego, aby uzyskać zarówno składniki lotne i rozpuszczalnych w wodzie roślin.
Miód karmić Ekstrakt zawiera nie pozostałości rozpuszczalnika, nie metali ciężkich lub innych zanieczyszczeń.
Miód karmić ekstrakt może służyć w pielęgnacji skóry, takich jak kremy i płyny, serum, tonery, antiaging produktów, produkty do pielęgnacji niemowląt.
1. ma działanie przeciwnadciśnieniowe: kwas chlorogenowy ma znaczne działanie przeciwnadciśnieniowe, które jest gładkie i nietoksyczny, bez skutków ubocznych;
2. ma działanie przeciwnowotworowe: nowoczesnych farmakologicznych eksperymenty pokazują, że kwas chlorogenowy ma działanie przeciwnowotworowe i nowotworowych tłumik;
3. ma skutki wzmocnienie nerek i wzmocnienie funkcji układu immunologicznego: wyniki doświadczalne wskazują, że kwas chlorogenowy może wzbudzić system przysadki i kory nadnerczy i może poprawić funkcję kory nadnerczy;
4. jest przeciwutleniaczem, anty-starzenie, przed wolnymi rodnikami, promowanie metabolizm;
5. kwas chlorogenowy ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne. Obniża ciśnienie krwi i zwiększa białych krwinek i perystaltykę żołądka i wydzielanie znacznie;
6. inne funkcje: moczopędne, pęcherzyka żółciowego, tłuszczu we krwi płodu ochrony;

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących miód karmić piersią, ekstrakt producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, możemy serdecznie zapraszamy do zakupu miodu luzem karmić wyodrębnić w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie