Aloe Vera Extract

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Aloe vera jest stemless lub bardzo krótkich łodygach roślin rośnie do 60-100cm (24-39) wysoki, rozprzestrzeniania przez przesunięcie. Liście są grube i mięsiste, zielone szaro-zielonym, z niektórych odmian wyświetlone białe plamki na ich górnej i niższe macierzystych powierzchnie. Na marginesie liści jest ząbkowane i ma małe, białe zęby. Kwiaty są produkowane w okresie letnim na skok do 90cm (35 cali), każdy kwiat są obwisłe, z żółtym corolla rurowe 2 – 3cm (0,8 – 1,2 cala) długości. Podobnie jak inne gatunki aloes Aloe vera stanowi Arbuskularnych Mikoryza, Symbioza, który pozwala roślin lepszy dostęp do składników mineralnych w glebie.
Aloe vera liście zawierają związki fitochemiczne badanego przez możliwe aktywność biologiczną, takich jak acetylowanych mannans, polymannans, antrachinon C-glikozydy, anthrones, inne antrachinony, takich jak emodyny i różne lektyny.

Nazwa produktu

Wyciąg z aloesu

Część roślin używane

Liść

Specyfikacja

10% - 90% barbaloin

Pakiet

25kg/bęben

Ekstrakt z aloesu jest stosowany od wieków jako środek miejscowo na drobne oparzenia, skaleczenia i inne podrażnienia skóry. Promuje ona również gojenie drobnych oparzeń i niewielkie rany. Aloe vera Extract wynik w czasie obniżonej tranzytu jelit. U pacjentów z chorobą serca liść aloesu, dodaje się do diety, zmniejsza stężenie cholesterolu całkowitego, triglicerydów w surowicy na czczo i po posiłku poziom cukru we krwi poziom. Wyciąg z aloesu został wyodrębniony przez zaawansowaną technologię z liści świeżego aloesu. To jest stabilizowany, membrana sterylizowane w normalnej temperaturze, zanim sterylna pakowania i próżni zamrażać suszone. Zawiera aloes polisacharydy, kwas organiczny i wiele innych aktywnych składników. Oprócz szerokiego stosowania w produkcji kosmetyków, Pielęgnacja włosów, farmaceutyczne, everage, żywności tego produktu jest również przyjęte jako głównych składników w artykuły zdrowia do zwiększenia odporności człowieka, Poluzuj jelita do złagodzenia zaparcia, zmniejszyć tłuszczu we krwi i cukru, regulują ciśnienie krwi, odżywiają wątrobę i żołądek i usuwa plamki na piękno.
Wybierz liści świeżego aloesu i oddzielne mesophyll od skórki, należy zachować ostrożność, aby nie dotknąć architekturę zewnętrzną komórki; następnie wyciąg żelu sok z mesophyll i błony degerm żelu sok w normalnych temperaturach, aby zachować jej skuteczności; zrobić sok żel do koncentratu przez technologii membranowej separacji i koncentracji; w końcu zamrozić suchy koncentrat.
(1) Relaksujące wnętrza, wydalenia toksyny
(2) Wspieranie gojenie się ran, inculding burin.
(3) Anty-aging
(4) Wybielanie, utrzymując skórę nawilżoną i rozwiać sopt.
(5) Z funkcją anty bakteriobójcze i przeciwzapalne przyspiesza concrescence ran;
(6) Wyeliminowanie odpadów z organizmu i promowanie krążenie krwi;
(7) Z funkcja wybielania i nawilża skórę, zwłaszcza w leczeniu trądziku;
(8) Wyeliminowanie bólu i leczeniu kaca, choroby, choroby morskiej;
(9) Zapobieganie, skóra jest uszkodzony przed promieniowaniem UV i Dokonywanie skóra, miękkie i elastyczne.
1. ywności, jest używany jako pożywne farmaceutyczne uzupełniające.
2. farmację, jest używany do leczenia zaparcia i wydalenia toksyny i leczeniu i ma funkcję promowania regeneracji tkanek i przeciwzapalne
3. zakresie żywności i zdrowia produktu, aloes zawiera wiele aminokwasów, witamin, minerałów i innych składników odżywczych, które pomagają organizmowi lepiej opieki zdrowotnej
4. kosmetycznych pole, to stanie się odżywiają i leczyć skórę.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących aloe vera ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem aloe vera extract w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie