Ekstrakt z borówki

Wyciąg borówka czarna (Vaccinium Myrtillus L.), który zawierają antocyjanów poprawia mikrokrążenie i regenerację siatkówki purpurowy dla zdrowego wzroku. Ekstrakt z borówki zapobiega zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej, służy do Zaburzenia naczyniowe. Borówki wyciąg Łacińska nazwa: Vaccinium...

Szczegóły produktu

Wyciąg borówka czarna (Vaccinium Myrtillus L.), który zawierają antocyjanów poprawia mikrokrążenie i regenerację siatkówki purpurowy dla zdrowego wzroku. Ekstrakt z borówki zapobiega zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej, służy do Zaburzenia naczyniowe.
BilberryExtract
Łacińska nazwa: Vaccinium Myrtillus L.
Molecularformula:C27H31O16
Molecularweight:611.53
CAS:84082-34-8
EINECS:281-983-5
Czystość: wygląd: purpleredpowder
Ekstrakcja typu: rozpuszczalnik ekstrakcji

Nazwa produktu

Ekstrakt z borówki

Część roślin używane

Owoce

Specyfikacja

Antocyjanidyny 25% UV,
HPLC antocyjany/Antocyjanozydy 36%

Pakiet

25kg/bęben

Wprowadzenie:
Borówka czarna (Vaccinium Myrtillus L.) jest wieloletnich, ozdobnych krzewów, który jest powszechnie spotykane w różnych klimatach w wilgotne lasy i wrzosowiska, zwłaszcza w subarktycznych regionów świata jak w Szwecji, Finlandii, itp. Gęste poziomy antocyjanin krzewy borówek we wspieraniu i ochronie struktury kolagenowe w naczyniach krwionośnych oczu, zapewniając silne, zdrowe naczynia włosowate, które prowadzą ważnych składników odżywczych do mięśni oka i nerwy.
Borówka jest od dawna środek na słabe widzenie i andquot; blindness.andquot nocy;. Badania kliniczne potwierdziły, że podawany doustnie to poprawia dokładności wizualnej u zdrowych ludzi mogą pomóc chorym na choroby oczu, takie jak zwyrodnienie siatkówki, siatkówki, jaskry i krótkowzroczność. Podczas II wojny światowej pilotów brytyjskich królewskich sił powietrznych zjadł borówki zachowuje przed noc misji jako pomoc do widzenie w nocy. Borówka działa poprzez poprawę mikrokrążenia i regenerację siatkówki fioletowy, substancji wymagane dla dobrego wzroku.
Borówka jest również używany w połączeniu z naczyń i krwi zaburzenia i pokazuje pozytywne efekty w leczeniu żylaków, zakrzepica i dusznicy bolesnej.
Korzyści:
1. poprawić krążenie w oczach i pomóc zmęczenie oczu i wzroku
2. leczy choroby oczu, zaćma, jaskra, krwotok eyeground
3. czynienia z siatkówki zaburzenia, dzień i noc ślepota, krótkowzroczność i pigmentowe siatkówki
4. leczeniu zaburzeń krążenia, żylaków i innych problemów żylnej i tętniczej
Funkcja:
1. Borówka jest bogatym źródłem Antocyjanozydy, związki posiadają silne właściwości antyoksydacyjne chroniących naczynia włosowate przed wolnymi rodnikami, ponieważ uszkodzenia naczyń włosowatych jest podstawowym czynnikiem w wielu chorób takich jak cukrzycowa, retinopatia, jaskry, zaćmy i choroby oczu, o nazwie macularDegeneration.
2. Antocyjanozydy może również sprzyjać tworzeniu się tkanki łącznej poprzez ich ochronny wpływ na syntezę kolagenu i naprawy i, w związku z tym, może alsoImprove naczyń krążenia.
3. Borówka zawiera również witaminy C, która jest inny przeciwutleniacz.
Aplikacji:
1. leczeniu zaburzeń krążenia, żylaków i innych problemów żylnej i tętniczej. Poprawiają krążenie w oczach i pomóc zmęczenie oczu i wzroku.
2. leczyć choroby oczu, zaćma, jaskra, krwotok z eyeground. Czynienia z siatkówki zaburzenia, dzień i noc ślepota, krótkowzroczność i pigmentowe barwnikowym.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących borówki ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem borówki wyciąg w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie