Izoflawony soi

Sojowy źródło ma od wielu lat głównym żywności w krajach azjatyckich. To jest ponieważ oni są bardzo pożywne: zawierają one około 36% białka, tłuszczu 18%, 30% węglowodanów, izoflawony i dużo minerałów i witamin. Wszystkie osiem podstawowe aminokwasy są obecne w soi, co sprawia, że...

Szczegóły produktu

Źródła
Soi ma od wielu lat głównym żywności w krajach azjatyckich. To jest ponieważ oni są bardzo pożywne: zawierają one około 36% białka, tłuszczu 18%, 30% węglowodanów, izoflawony i dużo minerałów i witamin. Wszystkie osiem podstawowe aminokwasy są obecne w soi, co sprawia, że soi białka pełnowartościowego białka.
Co to jest izoflawony sojowe?
Sojowe izoflawonów destylat lub koncentrat ekstrahuje się z nasiona lub ziarno soi ziół, które wpływają na wiele różnych układów organizmu. Izoflawony sojowe należą do klasy związków roślinnych znanych jako fitoestrogeny, tak zwane, ponieważ są one podobne w strukturę chemiczną i funkcji do żeński hormon płciowy estrogenu. Soja otacza kilka pierwiastków lub związków chemicznych takich jak lecytyna i izoflawony, które są terapeutycznie bardzo cenne. Są zaangażowane w redukcji i zwiększa ryzyko raka piersi i ogólnie są dobrzy kardioprotekcja od zmniejszenie poziomu lipoprotein i są postrzegane jako dobre dla zdrowia kości w starzenie się również.

Nazwa produktu

Wyciąg z soji

Część roślin używane

Materiał siewny

Specyfikacja

Izoflawony soi 10-40%

Pakiet

25kg/bęben

Soja jest unikatowy diety źródłem izoflawonów, takich jak genisteina i daidzeina. To było częścią Azji Południowo-Wschodniej diety dla prawie pięciu tysiącleci, mając na uwadze, że spożywanie soi świat zachodni została ograniczona do XX wieku. Ciężki spożywanie soi w Azji Południowo-Wschodniej osób jest związane ze zmniejszeniem częstości występowania niektórych chorób nowotworowych i chorób układu krążenia i uciążliwe skutki uboczne, które mogą towarzyszyć z menopauzą. Ostatnie dane eksperymentalne wskazują, że izoflawony soi, który został już zanalizowany naukowo od 80and #39; s, są odpowiedzialne za korzystne efekty.
Funkcja:
Ostatnie badania naukowe potwierdzają hipotezę, że izoflawony soi mogą pomóc złagodzić objawy menopauzy (takie jak uderzenia gorąca, zaburzenia emocjonalne i złamany aktywności seksualnej). Ponadto izoflawony soi znacznie zmniejszać stawek raka piersi, które jest uważane za istotne dla ich skutki, jak fitoestrogeny. Badania również podkreślić, że wysokie spożycie soi izoflawonów w diecie są zamieszany w hamowanie wzrostu komórek raka prostaty, tych, którzy jedzą diety o niskiej zawartości tłuszczu, ale bogate w białka sojowego, mają mniejszą częstość występowania raka prostaty.
Niższe ryzyko raka u mężczyzn i kobiet
Izoflawony sojowe są ważne nowe elementy w zapobieganiu i leczeniu raka. Izoflawony sojowe również mają właściwości przeciwutleniające, a jak inne przeciwutleniacze, mogą one ograniczyć długoterminowe ryzyko raka poprzez zapobieganie wolnych rodników do DNA.
Spożywane przez 5000 lat w Azji, sojowy wydaje się zmniejszyć ryzyko raka piersi i innych nowotworów narządu rodnego. W ostatnich latach epidemiologów koncentrowały się na produkty sojowe, jako jeden z głównych diety różnice między Azjatów i Amerykanów. Azjatyckich kobiet jedzenia tradycyjnej diety high soi mają stosunkowo niskie ryzyko raka piersi, ale ich ryzyko wzrasta, gdy przenieść do USA i przyjąć zachodniej diety.
Podobnie azjatyckich mężczyzn, którzy jedzą diety high soi mają niskie ryzyko inwazyjnego raka prostaty. Standardowej diecie amerykańskiej ma nie fitoestrogeny, mówi Susan Lark, MD, który specjalizuje się w Kobieti #39; s problemy zdrowotne w Los Altos, Calif. Soi i innych źródeł naturalnych fitoestrogenów dodaje, trzeba przyjmować tych produktów w celu utrzymania ich estrogenów, takie jak korzyści. (Źródło: odżywianie Science News, września 1998 r.)
Dodatkowo w grupie australijski kaukaski kobiety, te, których dieta była zawiera większe ilości izoflawonów i inne fitoestrogeny miał obniżoną częstość występowania raka piersi. (Źródło: Rak: zasady i praktyka onkologii 3rd Edition, Philadelphia, JB Lippincott, 1989, pp 167-180.)
Izoflawony również zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka przez hamowanie aktywności kinazy tyrozynowej, enzymu, który stymuluje wzrost komórek raka. (Źródło: J komórkowej biochemii, 1995; 22S:181-7) Niektórzy badacze wykazały, że genisteina antyangiogenne, a jako substancji antyangiogenne, blokuje rozrost naczyń krwionośnych, które guzy trzeba rozwinąć. (Źródło: J Nutr 1995; 125:790S-7S.)
Stosowania w estrogenowej terapii zastępczej
Korzyści z soi wykracza poza ograniczenia długoterminowe ryzyko zachorowania na raka. Ostatnie badania wykazały że soi (w izoflawony bogate w białko lub suplementy pure izoflawony), może zmniejszyć menopauzy uderzenia gorąca i zwiększyć gęstość kości u kobiet. Rzeczywiście wielu problemów zdrowotnych w okresie menopauzy i po menopauzie może wynikać z braku izoflawonów w typowej amerykańskiej diety. (Źródło: odżywianie Science News, wrzesień 1998)
Estrogeny są niezbędne dla układu rozrodczego kobiet, ale również są ważne dla kości, serca i mózgu. Dla kobiet Menopauza (i utraty estrogenów) zastępując estrogeny jest poważnym problemem. Christine Conrad, współautor z Marcus Laux, N.D., naturalne kobiety, naturalnej menopauzy (HarperCollins, 1997), dotyczy, że izoflawony sojowe i inne roślinne estrogeny są skutecznym hormonem zamienniki po histerektomii. Inni naukowcy donoszą, że izoflawony są również wystarczająco estrogenowe, aby promować tworzenie kości.
Obniżyć poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko chorób serca
Oprócz swojej aktywności estrogenowej izoflawony sojowe promować zdrowy poziom cholesterolu bez obniżenie poziomu cholesterolu HDL korzystne. Również izoflawony sojowe mogą utrzymać normalne funkcjonowanie naczyń. Newsletter połączenia soi raporty tego andquot;... nawet u osób z normalny poziom cholesterolu, izoflawony soi mogą przyczynić się do zmniejszenia risk.andquot choroby serca; (Vol. 6, nr 2, wiosną 1998)
Badania na zwierzętach:
1, skutki ssaków i estrogenów roślinnych na gruczoły sutkowe i macice makaków
W ostatnim badaniu hormonalnej terapii zastępczej i jego alternatywy dla dorosłych, chirurgicznie po menopauzie kobiety makaków (Macaca zmonopolizowanej) było leczonych stale estradiolu (E2), izolat sojowe wzbogacone izoflawonów (SBE) lub E2 + SBE. Dawki były równoważne na zasadzie kalorii do 1 mg/kobieta/dzień dla estradiolu i 148 mg/kobieta/dzień dla izoflawony sojowe. Po 6 miesiącach terapii zastępczej histopatologiczna, pomiary morfometrycznych i immunohistochemicznych endometrium i gruczoły sutkowe zostały wykonane.
Wzrost grubości endometrium, obszar gruczołu i proliferacji nabłonka spowodowane E2 i E2 + SBE. Zmiany morfometrycznych towarzyszył wzrost nabłonka Ki67 barwienia w E2 pacjentów z grupy. Skutki E2 zostały częściowo naraził przez SBE (objawia się jako zmniejszenie Ki67 barwienia). Gruczołu sutkowego proliferacji zostało wywołane przez E2 i E2 + SBE, morfometrycznie i immunohistochemicznych środków rozprzestrzeniania byli zgodni w obu tkankach. Skutki E2 zostały naraził przez SBE w obrębie gruczołu sutkowego. Jądrowych, estrogen receptor (ER) zabarwienie obu tkanek wykazały istotnych różnic między E2, SBE, a SBE + E2 traktowane Makaki. Etykietowanie ER był widoczny w grupie SBE. E2 i E2 + SBE leczonych zwierząt był wzrost barwienie receptora progesteronu (PGR) tkanki piersi i endometrium. W endometrium, widzieliśmy spadku PGR barwienie: powierzchowne gruczoły SBE grupy: 2,4 +/-7,59 w porównaniu do 21,5 +/-28,00% oznaczone komórki kontroli grupy.
Wniosek: W tym prymas modelu leczenia SBE nie indukował proliferację endometrium i tkanki piersi. Wyniki wskazują, że SBE mogą mieć skutki przeciwrozrostowy w endometrium i gruczołu sutkowego, gdy podana wraz z egzogennych estrogenów. (Uniwersytet Ernst-Moritz-Arndt J.M., Greifswald, Niemcy i departamencie porównawczego medycyny, łucznik szary School of Medicine z Wake Forest University, Winston-Salem, NC).
2, badanie ochronny wpływ diety izoflawonów przeciwko promieniowania UV w modelu myszy bezwłose.
U doustnie podawano z izoflawony sojowe wyciąg (500mg/kg masy ciała Wt/d) zawierające (30%) i były narażone na naświetlaniu trzy razy w tygodniu ponad miesiąc sobie pozwolić na całkowitą dawkę 600mJ/cm2. Na koniec badania, było mierzone skutki izoflawonów na wygląd skóry, odkładanie kolagenu i grubość naskórka skóry myszy uszkodzone przez promieniowanie UV. W kulturze fibroblastów skóry skutki izoflawonów na syntezę lub degradacji kolagenu i metalloproteinases(MMPs) zostały określone. Wyniki wykazały lepsze wygląd skóry i mniej zmarszczek w izoflawonów pacjentów z grupy w porównaniu do grupy uszkodzone przez promieniowanie UV, nieleczona.
Bezpieczeństwo:
Izoflawony sojowe są bardzo bezpieczne w szerokim zakresie zużycia. Niewielki procent osób uczulonych na soi należy unikać spożywania produktów sojowych. Zużycie izoflawony sojowe nie jest skojarzony z wszelkich znaczących skutków ubocznych oprócz łagodne problemy żołądkowo-jelitowe (wzdęcia, wzdęcia). Wysokie dawki spożycia izoflawonów skoncentrowanych ekstraktów są bezpieczne na poziomach do 300 mg na dobę (szacunkowa kwota w średniej dieta Japońska). Od długoterminowy wpływ suplementów na białym tle izoflawonów jest nieznany i może istnieć pro estrogenowe skutki spożycia izoflawonów mega dawki, rozsądne jest, aby utrzymać spożycie izoflawonów łącznych blisko tych poziomów Znalezione w diecie ilości.
Dawkowanie:
1. dla zdrowia serca 30-50 mg izoflawony sojowe dziennie jest skuteczne w obniżaniu poziomu cholesterolu i trójglicerydów.
2. do objawów menopauzy 25-50 mg izoflawony sojowe dziennie jest skuteczny w łagodzeniu objawów niektóre z objawów związanych z menopauzą (np. uderzenia gorąca). Nie należy przekraczać więcej niż 200 mg na dobę.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów izoflawony soi i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić od nas izoflawony soi luzem w rozsądnej cenie.

Zapytanie