Ekstrakt z imbiru

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Imbir, podziemne łodygi lub kłącza rośliny Zingiber officinale jest stosowany jako lek w azjatyckiej, indyjskiej i arabski tradycji ziołowych od czasów starożytnych. W Chinach na przykład, imbir zastosowano się do trawienie i leczeniu dolegliwości żołądkowe, biegunka i nudności przez ponad 2,000 lat. Od czasów starożytnych imbir stosuje się również do pomocy w leczeniu zapalenia stawów, kolka, biegunka i chorób serca.
Oprócz tych zastosowań leczniczych, imbir w dalszym ciągu być ceniony na całym świecie jako ważną przyprawą gotowania i uważa, że aby pomóc przeziębienie, objawy grypopodobne, bóle głowy, a nawet bolesne menstual okresy. Imbir pochodzi z Azji, gdzie jego wykorzystanie jako przyprawę obejmuje co najmniej 4400 lat, rośnie w gleby żyzne, wilgotne, tropikalne.

Nazwa produktu

Ekstrakt z imbiru

Część roślin używane

Korzeń

Specyfikacja

Gingerol5 %-20_%

Pakiet

25kg/bęben

Imbir jest to przyprawa, który jest używany do gotowania i jest również spożywane całości jako przysmak lub medycyny. To podziemne łodygi rośliny imbir, Zingiber officinale. Imbiru ma długą historię uprawy, narodziła się w Azji i jest uprawiana w Azji południowo-wschodniej Indii, Afryki Zachodniej i na Karaibach. Rzeczywista nazwa dla ginger jest korzenia imbiru. Jednakże to jest powszechnie określane jako ginger, jak dobrze znane jest znaczenie.
Wyciąg z Suszony imbir jest mieszankę, która ma wiele skutecznych składników, w tym suszone imbir istota oleju, a także gingerol (gingiberol, zingiberon i shogaol, itp.)
Ma wiele funkcji fizjologicznych i efficacies, takie jak obniżające poziom lipidów we krwi, obniżenie ciśnienia krwi, zmiękczanie naczyń krwionośnych, co zapobiega zawał mięśnia sercowego, profilaktyka i leczenie cholecysitis i kamienie żółciowe, łagodzi i eliminuje bóle brzucha cierpiał gastroduodenul oskrzeli, leczenie przeziębienia, obniżenie wagi i wyeliminowanie andquot; plaqueandquot starczy;. Posiada również specjalne skuteczność w łagodzeniu choroby morskiej i złe.
Ginger Extract jest szeroko stosowany jako ważną przyprawą, a także pomoc pokarmowego dla łagodnego niestrawność, może również służyć do zapobiegania lub leczenia nudności i wymioty związane z choroba lokomocyjna, ciąży i chemioterapii nowotworów. Ponadto może służyć do pomocy w leczeniu zapalenia stawów, kolka, biegunka i choroby serca
Gingerols ekstrakt imbiru jest jednym z potężnych właściwości antynowotworowe. Zaletą gingerol jest jego zdolność do walki z rakiem i promowanie apoptozy komórek raka (śmierć komórki). Niektórych osób dodało się do ich systemu czczo sok częściej dostępu tej przyprawy. Stosunkowo Asian ludności zużywa więcej imbir w diecie jako część przyprawy dodane w swojej kuchni.
2, funkcji:
* Leczenia nudności, przeziębienia, coughsdyspepsia i kolki,
* Zmniejszenie bólu stawów
* Krew rozrzedzenie i cholesterolu obniżenie właściwości (choroby serca Treating)
* Leczenia biegunki, Cukrzyca
* Anti-cancerAnti bakteryjne
3, aplikacji:
1. zastosowanie w dziedzinie zdrowia żywności, być powszechnie stosowane w przemyśle spożywczym dodatków, które mogą być dodawane do nabiał, napoje, opieki zdrowotnej produktów, wypieki, zimne napoje, galaretki, chleba, mleka i tak dalej;
2. zastosowanie w dziedzinie kosmetyczne, jest rodzajem wodorozpuszczalne polimery naturalne ekstrakty z sntiphlogistic
efekt sterylizacji. Więc może służyć jako nowy typ wysoki nawilżający zamiast gliceryny;
3. stosowane w dziedzinie farmacji, to surowiec medycyny nowej tradycji, która często jest dodawany w produktach nerek.
4. zwolnienie nudności i wymioty, objawy się stało w carsickness, ciąża, postoperation.
5. wzmocnienie ruchu jelitowego, promowanie krążenie krwi, leczenia niestrawność, zaparcia, diarrheaand innych chorób przewodu pokarmowego.
6. Hamowanie syntezy prostaglandyn, w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów i kolanowych.
7. Zmniejszenie lepkości płytek krwi i gromadzenie się do poprawy zdrowia układu sercowo-naczyniowego.
8. anty-utleniacz, skutecznie eliminując wolnych rodników;
9. z funkcją potu i łagodzi zmęczenie, osłabienie, anoreksja i inne objawy;
10. promowanie apetyt, rozliczanie rozstroju żołądka;
11. antybakteryjne, złagodzić ból głowy, zawroty głowy, nudności i inne objawy.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących imbiru ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem imbiru ekstrakt w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie