Huperzyna Serrata wyciąg

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Opis:
Huperzine A okazał się lepszy od narkotyków licencjonowane w leczeniu choroby Alzheimera, w tym wiodących anticholine sterase leki fizostygmina i takryna. Huperzine A poprawa uczenia się i pamięci u myszy lepiej niż takryna. W przeciwieństwie do fizostygmina i takryna, akty Huperzine A konkretnie na ból w mózgu, a nie ból znaleźć gdzie indziej w organizmie tj, daleko mniej jest marnowana na efekty bez znaczenia. W przeciwieństwie do fizostygmina i takryna Huperzine A nie ma się do wiązania się z receptorami w ośrodkowym układzie nerwowym, które mogą powodować niepożądane efekty uboczne. Jego skutki ostatniego 10-12 razy dłużej niż fizostygmina i takryna (do 8 godzin).

Nazwa produktu

Huperzia serrataextract

Część roślin używane

Cały herb

Specyfikacja

Huperzine 1-98%

Pakiet

25kg/bęben

* Huperzia serrata (TCM = Qian Ceng Ta/Jin Huan Bu) jest rośliną, znany jako firmoss, który zawiera
Acetylocholinoesteraza Inhibitory huperzine A. To jest szeroko rozpowszechniony over-the-counter jako nootropowe suplement diety.
* Tego gatunku pochodzi z Chin, Indii i Azji Południowo-Wschodniej.
* Hupercyny A oznacza inhibitor acetylocholinoesterazy odwracalne i antagonistą receptora NMDA,
przenika barierę krew - mózg. 2013 meta analizy stwierdzono, że huperzine A może być skuteczne w
poprawa funkcji poznawczych, globalnego stanu klinicznego i czynności życia codziennego, dla osób z chorobą Alzheimera.
* Huperzine A jest również sprzedawany jako suplement diety z oświadczenia dotyczące jego zdolność do poprawy
pamięci i funkcji umysłowych. Huperzine A może mieć możliwa rola w leczeniu

Huperzine A jest uzyskiwany z rośliny o nazwie chiński klub moss (Huperzia serrata) substancji. W tradycyjnej medycynie chińskiej chiński klub moss ma dawna stosowane do zmniejszenia stanu zapalnego i wyostrzyć pamięci. Sprzedawane jako suplement diety, huperzine A jest zazwyczaj reklamowany jako leczenie dla Alzheimerand #39; s choroby.
Huperzine A jest wyodrębniana z huperzia serrata. Jest to inhibititor acetylocholinesterazy i antagonistą receptora NMDA. Struktura complex huperzine A z acetylocholinoesterazy ustaleniu przez rentgenografia.
Przez kilka lat, Huperzine A badano jako możliwe do leczenia chorób charakteryzujących neurodegeneracji – szczególnie Alzheimerand #39; s choroby. Chociaż niektóre badania sugerują, że może to być pomocne, dowody ogólnej nie jest przekonujący na to, aby być zalecany do stosowania w medycynie, i niewiele wiadomo o jego bezpieczeństwo.
[Zastosowań Huperzine A]
Huperzine A został uznany jako inhibitor cholinesterazy, leki stosowane w celu zapobiegania rozpad acetylocholiny (chemiczne niezbędne do uczenia się i pamięci).
Nie tylko stosuje się w leczeniu Alzheimerand #39; s choroby, huperzine A jest również mówi się zwiększyć uczenia się i pamięci i ochrony przed związane z wiekiem spadek funkcji poznawczych.
Ponadto huperzine A czasami jest używany do zwiększenia energii, zwiększyć czujność i pomocy w leczeniu miastenia (choroba autoimmunologiczna, która wpływa na mięśnie).
Huperzine A jest również sprzedawany jako suplement diety z oświadczenia dotyczące jego zdolność do poprawy pamięci i funkcji umysłowych.
[Korzyści z Huperzine A]
Podczas badań nad skutkami zdrowotnymi huperzine A jest dość ograniczona, thereand #39; s niektóre dowody, że huperzine A może oferować pewne korzyści. Tutaj i #39; s spojrzenie na niektóre najważniejsze wnioski z badań dostępne:
(1) Alzheimerand #39; s choroba
(2) rozszerzenie pamięci

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących Huperzyna serrata ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem Huperzyna serrata ekstrakt w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie