Ekstrakt z sezamem

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Sezam (Sesamum indicum) to roślina kwitnąca w rodzaju Sesamum. Wiele dzikich krewnych występują w Afryce i mniejszą liczbę w Indiach. Jest szeroko naturalizowanych w tropikalnych i subtropikalnych regionów na całym świecie i jest uprawiane na jego jadalne nasiona, które rosną w strąkach. Jest to Roślina jednoroczna, rośnie do 50 do 100 cm (1.6-3.3 ft), z naprzeciwko liście 4 do 14 cm (1.6 do 5,5 cala) długości z całego marginesu; są szerokie, lancetowate, do 5 cm (2 cale) szerokie u podstawy rośliny, zwężenie do tylko 1 cm (0,4 cala) szerokości na rozkwitu macierzystych. Kwiaty są białe lub fioletowe, cylindryczne, 3 do 5 cm (1,2 do 2,0 cala) długości, z czterech klapowane usta.
Sezam jest uprawiana głównie dla jego nasiona bogate w ropę, które są dostępne w różnych kolorach, od białego kremu na węgiel czarny. Ogólnie rzecz biorąc jaśniejsze odmian sezamu wydaje się bardziej jest wyceniana na zachodzie i Bliskim Wschodzie, podczas gdy czarny odmian są cenione na Dalekim Wschodzie.
Kobiet starożytnego Babilonu zje Chałwa, mieszankę nasion miodzie i sezamie, aby przedłużyć młodości i piękna, podczas gdy rzymscy żołnierze jedli mieszanki na siłę i energię.

Nazwa produktu

Ekstrakt z nasion sezamu

Część roślin używane

Materiał siewny

Specyfikacja

Sezamina 90%

Pakiet

25kg/bęben

Sezam jest uprawiana głównie dla jego nasiona bogate w ropę, które są dostępne w różnych kolorach, od białego kremu na węgiel czarny. Ogólnie rzecz biorąc jaśniejsze odmian sezamu wydaje się bardziej jest wyceniana na zachodzie i Bliskim Wschodzie, podczas gdy czarny odmian są cenione na Dalekim Wschodzie. Kobiet starożytnego Babilonu zje Chałwa, mieszankę nasion miodzie i sezamie, aby przedłużyć młodości i piękna, podczas gdy rzymscy żołnierze jedli mieszanki na siłę i energię.
Co to jest Sezamina?
Sezamina jest inhibitorem niekonkurencyjnych 5-desaturazy, Sezamina jest wyodrębniana z sezamu indicum L, jako biały proszek. Sesaminand #39; s temperatura topnienia wynosi 125 ~ 126 掳C.Sesamin rozpuszczalnych w chloroformie, benzen, kwas octowy, aceton, słabo rozpuszczalny w eterze, Eter naftowy. Sezamina prawie nierozpuszczalne w wodzie, roztworach alkalicznych i kwasu solnego.
Sezamina hamuje przemianę DGLA do kwasu arachidonowego, a w konsekwencji zmniejsza powstawanie prostaglandyn prozapalnych serii 2. Sezamina może obniżyć poziom cholesterolu, jednocześnie zwiększając lipoprotein o wysokiej gęstości (HDL aka andquot; cholesterolandquot dobry;) poziomy, Sezamina może być problem skóry przeciwzapalne: Sezamina może hamować rozwój komórek SC (rak skóry). To może chronić skórę przed promieniami UV.
Postać:
Nazwa produktu: sezamu Seed wyciąg 98% Sezamina
Specyfikacja: 98%, 99%
Źródło roślin: Sesamum indicum L.Piper longum
Funkcja Sezamina:
1. Sezamina ma wpływ na poprawę profilu lipidów;
2. Ithas funkcja normalizowanie ciśnienia krwi;
3. to może służyć do utraty wagi;
4. to może zwiększyć produkcję KETON;
5. posiada również działanie przeciwzapalne. Sezamina ma wpływ na fungicydy, przeciwutleniacze, przeciwwirusowe, synergetyk środek owadobójczy.
6. to może również służyć do w leczeniu zapalenia oskrzeli.
7. posiada funkcję hamowania wirusa grypy, wirusa Sendai i Prątek gruźlicy.
Sezamina jest związek znajduje się w sezamie i olej sezamowy. Należy on do grupy roślin włóknistych związków znanych jako lignany, wraz z lignan ściśle powiązanych, o nazwie sesamoliny. Liczne badania na szczurach i myszach sugerują różne korzyści zdrowotne Sezamina. Związek ten jest znany do promowania działanie przeciwzapalne, normalizuje ciśnienie krwi, obniżyć poziom cholesterolu, pomocy w wchłanianie witaminy E, chronić wątrobę i przyczynić się do utraty wagi. Ponadto uważa się, mają działanie przeciwutleniające.
Istnieje wiele korzyści do spożywania Sezamina podczas diety. Udowodniono, że zwiększenie Stropkova #39; s zdolność do spalania tłuszczu przy jednoczesnym ograniczeniu Stropkova #39; s pojemność magazynowania tłuszczu. Dodatkowo, pomaga zachować beztłuszczową masę mięśniową. Jest to szczególnie korzystne, gdy na diecie, jak ograniczone diety może rozbić mięśni masa do wykorzystania jako paliwa w organizmie.
Przeprowadzono wiele badań na temat wpływu Sezamina na myszy i szczury, suggestingthatthesameeffectsarelikelyforhumans. Itsanti-inflammatoryeffectshavebeenproveninsuchstudieswhereanimalswerefedsesameoil.Otherstudieshaveconfirmedthatsesaminlowersbothserumcholesterolandlivercholesterollevels.Whilethecompoundisalsobelievedtoraisehigh-densitylipoprotein(HDL)cholesterol—oftenreferredtoasandquot;goodcholesterolandquot;—somestudieshavesuggestedthatthismayonlyoccurwhencombinedwithothercompounds.

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących sezam ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem ekstrakt sezam w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie