Ekstrakt z jagód goji

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Chiński Wolfberry ekstrakt jest wyodrębnione fromChineseWolfberry (jagody goji w chińskiej wymowy), który jest jasne pomarańczowo czerwone jagody, która pochodzi z thatand krzew #39; s macierzystego do Chin, a jego głównym elementem jest Wolfberry Polysaccharide.In Azji, wolfberryhasbeen, spożywane pokoleń w nadziei życia już.
Czasem ludzie mają usedChinesewolfbeffyto leczeniu wiele wspólnych problemów zdrowotnych takich jak cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, gorączka i problemy związane z wiekiem oko. Jagody goji są spożywane na surowo, gotowane lub suszone (jak rodzynki) i są używane w herbatki ziołowe, soki, wina i leków.

Nazwa produktu

Ekstrakt z owoców goji, ekstrakt wolfberry

Część roślin używane

Owoce

Specyfikacja

Polisacharydy: 10 %-50_%

Sok z jagód Giji

Pakiet

Ekstrakt z owoców goji 25kg proszku/bęben
Jagody goji juice 220kg/bęben

Wolfberry: W czerwcu - listopada powinny być zbierane w partii, szybko rozprzestrzenił się na trzciny trzcina, nie więcej niż 3 cm grubości, 1,5 cm zasadniczo właściwe, umieścić w cieniu suchej skóry pomarszczone, a następnie obrać ekspozycji na trudne, łodygi, gdy mięso jest miękkie, a następnie suszone.
Wolfberry pozostawia: wiosny do wczesnego lata, zbieranie, czyszczenie i przy świeżych. Składniki: wolfberry zawiera betaina (betane), atropina (atropina), Hioscyamina (gyoscyamine).
Wolfberry polisacharydów: polisacharyd wolfberry jest wodo - rozpuszczalnych polisacharydem, jest głównym składnikiem aktywnym w jagodzie, względna masa cząsteczkowa, 68-200, stał się gorący badań w kraju i za granicą. Wśród nich skutki przeciwnowotworowe i immunomodulujące LBP są z najlepiej zbadanych. Było wiele badań pokazują, że polisacharydy wolfberry stymulowanie odpornościowego, anty-aging, anty-nowotworowe, wolne rodniki oczyszczania, anty-zmęczenie, anty-promieniowanie, wątroba, ochrony i poprawy funkcji rozrodczych i tak dalej. Betaina: Nazwa chemiczna jest 1-karboksy - N, N, N-trimetylo-lakton aminoetylu, w strukturze chemicznej, podobnie aminokwasów należących do substancji alkalicznych czwartorzędowych. Betaina jest jednym z wolfberry owoców, liści, wynikają głównie alkaloidy. Wolfberry na lipidów metabolizm lub anty stłuszczenie wątroby jest spowodowany głównie powodu zawiera betainy, który działa jako dawcą grupy metylowej in vivo. Betaina wolfberry jest ograniczone badania na krajowych zmierzonej zawartości wyodrębnianie i rolę jagodzie roślin fizjologiczne aspekty badań naukowych (zwiększona tolerancja soli), kilka badań na temat skuteczności farmakologiczne wolfberry betainy.
PIGMENT: Pigmentu Wolfberry jest obecny w jagody Goji wszelkiego rodzaju barwiących, nasion wolfberry jest ważnym składnikiem fizjologicznie aktywne. Tym - karoten, luteina i innych materiałów nieżelaznych. Karotenoidy wolfberry zawarte są bardzo ważne wartości leczniczych. Liczne badania wykazały że wolfberry nasiona pigmenty z poprawę funkcji układu immunologicznego, prewencji i zwalczaniu nowotworów i profilaktyka miażdżycy i inne efekty. Barwnik karoten jest głównym składnikiem aktywnym wolfberry, ma ważne funkcje fizjologiczne jako przeciwutleniacz i syntetyczne witaminy A prekursorów. Ma ważną rolę w funkcji układu immunologicznego.
Lycium chinense jest tonik ziołowy z historii stosowania leczniczego w Chinach o prawie 2000 lat, i uważa się promować długą żywotność. Lycium chinense jest używany do jasnej wizji, wzmocnienie nerek, przywrócić nasienia i odżywiają wątroby. Owocem jest jednym z najbardziej popularnych toniki, używane w medycynie chińskiej, chroni wątrobę przed uszkodzeniami spowodowanymi przez narażenie na toksyny. Jest on również stosowany w leczeniu cukrzycy, zawroty głowy, nocne emisje i bolący kręgosłup i nogi.
Historycznych Legend
Epoki Tang, mówi się, że pewnego dnia, zachodnich kupców przyszedł przez Silk Road, przebywał w hotelu inn, podczas wieczoru, zobaczył młodą kobietę zganił stary człowiek. Biznesmeni, podszedł i zapytał: andquot; Dlaczego można pokonać staruszek takiego? andquot; Młoda kobieta powiedział: andquot; ja jestem szkolenia mój wnuk, itand #39; s żaden z business.andquot; Byli zaskoczeni. Okazało się, że ta kobieta była ponad 200 lat, stary człowiek miał dziewięćdziesiąt lat. Odmówił zgodne z zasadami rodziny--o ziołowe, więc on prematured, oczy dimed. Przedsiębiorców o sekret długowieczności porady. Biorąc pod uwagę ich szczerym sercem, Kobieta powiedział im, że miała wolfberry sezonów.
Proces
Wolfberryfruit — — suche — — posiłek (40mesh) — — Extractwithpurifiedwater — — wirowania — — koncentrat — — oczyszczania — — Spraydrying — — 80meshsieve — — opakowania — — Detectphysicalandchemicalindicators — — magazyn


Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących jagody goji ekstrakt, producentów i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem goji berry wyciąg w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie