L-seryny

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

L-seryny jest nie niezbędne aminokwasy, ma wiele ważnych funkcji fizjologicznych i roli syntezy puryn, tymina, Cholina prekursorów; L-seryny za pośrednictwem fosforylacji hydroksy pochodne mogą być wydawane po ważne funkcje fizjologiczne seryny P jest głównym składnikiem fosfolipidów; L-seryny z wartością pH stabilne roli krople do oczu, krople do oczu, niedrażniący; L-seryny jest ważne naturalny czynnik nawilżający (NMF) jest jednym z rogową utrzymanie roli podstawowego wody, L-seryny jest kluczem do zaawansowanych dodatków kosmetycznych.

Nazwa produktu

L-seryny

NR CAS

56-45-1

Specyfikacja

AJI92, USP26, EP4

Pakiet

25kg/bęben

Seryny (w skrócie Ser lub S) jest związkiem organicznym z formuły HO2CCH CH2OH (NH2). Jest to jeden z naturalnie występujących proteinogenic aminokwasów. Jej kodonów są Wybierał, UCC, UCA, UCG, AGU i AGC. Tylko L-stereoizomerowych pojawia się naturalnie w białkach. To nie jest niezbędne w diecie człowieka, ponieważ jest syntetyzowany w organizmie z innych metabolitów, w tym glicyny. Po raz pierwszy uzyskał seryny Proteiny jedwabiu, szczególnie bogatym źródłem, w 1865. Jego nazwa wywodzi się od łacińskiego słowa jedwabiu, sericum. Serineand #39; s struktura została założona w 1902 roku. Na mocy tej grupy hydroksylowe seryny jest klasyfikowany jako aminokwas polarny.
Biosyntezy seryny rozpoczyna się od utlenienia 3-phosphoglycerate 3-phosphohydroxypyruvate i NADH. Redukcyjne patrzeniu ta keton następuje hydroliza daje seryny. Hydroxymethyltransferase seryny katalizuje konwersje odwracalne, jednoczesne L-seryny glicyna (retro Aldole rozkładu) i 5,6,7,8-tetrahydrofolianu do 5,10-methylenetetrahydrofolate (hydroliza).
Seryna odgrywa ważną rolę w funkcji katalitycznych wielu enzymów. Wykazano, że występują w miejsc aktywnych, chymotrypsyna, trypsyny i wielu innych enzymów. Tak zwane gazy bojowe i wiele substancji stosowanych w produktach owadobójczych okazały się działać poprzez połączenie z pozostałości seryny w miejsca aktywnego acetylocholiny esterazy, hamowanie enzymu całkowicie. Acetylcholineesterase enzym rozbija neuroprzekaźnika acetylocholiny, który jest uwalniany w skrzyżowania nerwów i mięśni w celu umożliwienia mięśni lub narządów do relaksu. W wyniku zahamowania acetylocholiny jest Acetylocholina buduje i w dalszym ciągu działać tak, aby wszelkie impulsy nerwowe przekazywane są stale i nie zatrzymują się skurcze mięśni.
Jako składnik (pozostałość) białek jego łańcucha bocznego można poddać glikozylacji O połączone, które mogą być funkcjonalnie związane z cukrzycą. Jest to jeden z trzech aminokwasów pozostałości, które są powszechnie fosforylacji przez kinaz podczas u eukariotów sygnalizacji komórkowej. E442 seryny pozostałości są często określane jako phosphoserine. Proteaz serynowych są wspólne typu proteazy.
Aminokwasy l seryny odgrywa ważną rolę w funkcji katalitycznych wielu enzymów. Aminokwasy l seryny wykazano występować w miejsc aktywnych, chymotrypsyna, trypsyny i wielu innych enzymów. Tak zwane gazy bojowe i wiele substancji stosowanych w produktach owadobójczych okazały się działać poprzez połączenie z pozostałości seryny w miejsca aktywnego acetylocholiny esterazy, hamowanie enzymu całkowicie. Acetylcholineesterase enzym rozbija neuroprzekaźnika acetylocholiny, który jest uwalniany w skrzyżowania nerwów i mięśni w celu umożliwienia mięśni lub narządów do relaksu. W wyniku zahamowania acetylocholiny jest Acetylocholina buduje i w dalszym ciągu działać tak, aby wszelkie impulsy nerwowe przekazywane są stale i nie zatrzymują się skurcze mięśni. Aminokwasy l seryny stosowany jako odczynnik biochemiczny i dodatków do żywności, l seryny służy do badania biochemiczne, organizacja kultury średnich przygotowania, lek stosowany do aminokwasów w żywieniu lek, suplement diety.
Stosowany jako odczynnik biochemiczny i dodatków do żywności; Używane w badania biochemiczne, organizacji przygotowania pożywki, lek stosowany do aminokwasów w żywieniu lek.
Suplement diety:
1. dla odczynników biochemicznych i dodatków do żywności.
2. odżywczym, w kosmetykach jako dodatku do odżywianie skóry.
3. dostępne dla biochemiczne i odżywcze badań celów, ale także mogą być używane
jako syntetyczny pierścień seryny surowców

Jesteśmy dumni wprowadzające nas jako jeden z wiodących producentów l seryny i dostawców w Chinach do Ciebie. Wspomagany przez zaawansowanych urządzeń i technologii, Serdecznie Witamy możesz kupić luzem l seryny w rozsądnej cenie od nas.

Zapytanie