Założona w 2008 roku, oferuje wysokiej jakości witamin, aminokwasów, wyciąg, roślin białka, ekologicznej żywności i składników żywności dla klientów na całym świecie, Shanghai połysk Wysoki International rozwinęła się w pełni uznane firmy w branży żywienia. Z naszej głównej siedzibie w Rancho cucamonga, California działają center w Szanghaju, pozyskiwania zespołu w Chinach i Indiach, magazyny w zachodnim i wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, upewnij się, że Shine High International jest w stanie szybko zareagować i spełnić potrzeby customers'various.

System kontroli wysokiej wydajności dostaw, które łącznie 42 rdzenia, dostawców i dostawców kopia zapasowa 102 umożliwia wysoki połysk zapewniają 10% kosztów dół niż innych dostawców. ISO, Kosher, Halal, certyfikacji GMP pracy wraz z zespołu audytu profesjonalne obiektu jest gwarancją jakości.

W odpowiedzi na potrzeby globalnego i przez zapotrzebowanie klientów wysoki połysk stworzyła unikalne Randamp wykwalifikowanych; D ekipę, która składa się z profesorów, dietetycy, doświadczony technicists i Dyrektor sprzedaży. Międzybranżowe technologii fermentacji, enkapsulacji Micro, wiele technologii osadzania, nanotechnologii są włączani do opracowania nowych produktów lub poprawić obecny biodostępność.

Przynosi naturalnych składników dla zdrowia, połysk Wysoki nigdy się nie kończy.